Jackowski przepowiedział ten wybuch?

Opublikowano: 06.08.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 645

Podczas swoich wideoblogów jasnowidz Krzysztof Jackowski stara się na żywo wykonywać wizje tego, co się ma wydarzyć w Polsce i na świecie. Od wielu miesięcy jasnowidz mówi o wojnie, która może wybuchną jeszcze w tym roku i może być destrukcyjna dla światowego porządku, a także gospodarki. W kwietniu jasnowidz powiedział coś zagadkowego, co nazwał „wybuchem brudnej bomby”. Zgodnie z jego słowami w pobliżu Izraela miała wybuchnąć bomba. Mówił wyraźnie o pojedynczej bombie, co jest dosyć intrygujące, gdyż wojna oznacza przeważnie wiele bomb… Tymczasem tu powiedział wyraźnie: jedna bomba. Wskazał nawet czas spełnienia się wizji: koniec lata. Tymczasem w porcie w stolicy Libanu doszło we wtorek po południu do potężnej eksplozji.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o