Jackowski przepowiedział ten wybuch?

Opublikowano: 06.08.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1085

Podczas swoich wideoblogów jasnowidz Krzysztof Jackowski stara się na żywo wykonywać wizje tego, co się ma wydarzyć w Polsce i na świecie. Od wielu miesięcy jasnowidz mówi o wojnie, która może wybuchną jeszcze w tym roku i może być destrukcyjna dla światowego porządku, a także gospodarki. W kwietniu jasnowidz powiedział coś zagadkowego, co nazwał „wybuchem brudnej bomby”. Zgodnie z jego słowami w pobliżu Izraela miała wybuchnąć bomba. Mówił wyraźnie o pojedynczej bombie, co jest dosyć intrygujące, gdyż wojna oznacza przeważnie wiele bomb… Tymczasem tu powiedział wyraźnie: jedna bomba. Wskazał nawet czas spełnienia się wizji: koniec lata. Tymczasem w porcie w stolicy Libanu doszło we wtorek po południu do potężnej eksplozji.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.