Izraelskie MSW chce pozamykać Afrykańczyków

Opublikowano: 18.05.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 981

Minister spraw wewnętrznych Izraela Eli Iszai stwierdził, że należałoby aresztować wszystkich imigrantów z Afryki, przebywających na terenie tego kraju.

Odpowiedzialność zbiorowa promowana przez Eliego Iszaia ma związek z przestępstwami, popełnianymi w ostatnim czasie przez przybyszy z Afryki. Szef izraelskiego MSW stwierdził, że w związku z tym trzeba pozamykać wszystkich imigrantów z Afryki, a następnie deportować winnych przestępstw, a także przebywających w Izraelu nielegalnie. Iszai chce pozostawić w Izraelu jedynie tych Afrykańczyków, którzy otrzymali status uchodźców.

Minister stawia też tezę o traceniu kontroli nad krajem, przez Izraelczyków i ich polityków.

Opracowanie: MM
Źródło: Narodowcy.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. shuang 18.05.2012 10:54

    Ach, Jude, Jude über alles. “Jak Kali ukraść krowa to dobrze ale jak Kalemu ukraść krowa to niedobrze”

  2. adambiernacki 18.05.2012 11:38

    Ja też jestem zwolennikiem odpowiedzialności zbiorowej. Dzieci i wnuki czerwonych zdrajców powinny odpowiadać za ich zbrodnie a nie piastować stanowiska pławiąc się w luksusie. Żydzi zaś powinni odpowiedzieć za holokaust, którego byli autorem.

  3. kudlaty72 18.05.2012 12:54

    A był taki piękny plan swego czasu,żeby całe żydostwo wysiedlić na Madagaskar.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.