W Izraelu fabrykują palestyńskie ataki na Żydów

Opublikowano: 21.10.2015 | Kategorie: Media, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 251

Izraelskie media nie tylko okłamują opinię publiczną, ale fabrykują także palestyńskie ataki na Izraelczyków w swoich doniesieniach medialnych!

W najnowszym przecieku demaskator Eran Efrati mówi, że izraelski rząd dał teraz IDF „zielone światło” strzelania do każdego Palestyńczyka, który „wygląda podejrzanie”, a w przypadku kiedy hołota syjonistycznych osadników atakuje Palestyńczyków, oficerowie nakazują żołnierzom zabijać Palestyńczyków zanim zrobią to osadnicy, bo oni wiedzą, ze źle będzie wyglądało w mediach jeśli osadnicy będą dokonywać ataków terrorystycznych. Jest to również sposób na dawanie satysfakcji syjonistycznym osadnikom, których głosy są niezwykle ważne dla rządzącej prawicowej partii Netanyahu.

Od 1 października były dziesiątki mordów dokonanych na Palestyńczykach z zimną krwią (w większości nastolatków i dzieci) przez Syjonistyczne Siły Okupacyjne (IDF). Wszystko czego potrzebuje ta hołota terrorystycznych osadników to wrzask: „on jest terrorystą, zastrzelcie go”, albo „ktoś kogoś zadźgał”, i izraelscy żołnierze i policjanci rozstrzelają Palestyńczyka. I to się dzieje. Dostajemy także raporty, że teraz żołnierze noszą noże by podrzucać je na ofiary.

“Jerusalem Post” napisał, że Ahmed Manasra, lat 13, został brutalnie zaatakowany przez grupę nielegalnych syjonistycznych osadników, z izraelskimi policjantami i Syjonistycznymi Siłami Okupacyjnymi. Przedstawiający to film jest szokujący, powinien być we wszystkich mediach na świecie, ale go nie ma.

Ahmeda razem z 15-letnim kuzynem Hassanem gonili terrorystyczni osadnicy przez nielegalną osadę Besgat Za’if. Mord Hassana złapała kamera. Policjant strzelił mu z bliska w głowę. W rękach nie miał żadnej broni. Izraelskie media twierdzą, że ci chłopcy dźgnęli dwu Izraelczyków, ale nie było na to żadnych wiarygodnych dowodów. Video pokazuje syjonistycznych osadników wrzeszczących do Ahmeda by zmarł, kiedy leżał przerażony, krwawiąc i wołając o pomoc. Pogarda dla jego życia jest nieludzka.

“Jerusalem Post” nie tylko sfabrykował informację o tym incydencie, ale doniósł, że film pokazywał atak na żydowskie dziecko w tym samym wieku, a nie atak na Ahmeda. JPost zredagował video by pokazać inny – medyków pomagających rzekomemu żydowskiemu dziecku, wykorzystując film z Ahmedem jako dowód, bez podania nazwisk ofiar. Była to brudna próba ukrywania zbrodni syjonistycznego Izraela.

W artykule w “Jerusalem Post” czytamy: “13-letni żydowski chłopiec z Pisgat Ze’ev w krytycznej kondycji w poniedziałek po dźgnięciu prawie 10 razy przez dwu nastoletnich palestyńskich terrorystów w jerozolimskiej dzielnicy Pisgat Ze’ev, oznaczającym trzeci atak terrorystyczny w stolicy w ciągu 6 godzin. Rzecznik policji Micky Rosenfeld powiedział, że atak miał miejsce około 15:00, kiedy 13-letni i 17-letni Palestyńczycy uzbrojeni w noże zaatakowali żydowskiego chłopca jadącego na rowerze. “Obaj terroryści wiele razy dźgali chłopca po całym ciele, zanim kierowca unieszkodliwił 13-letniego terrorystę wjeżdżając w niego autem” – powiedział Rosenfeld. Drugi atakujący wtedy dźgnął 24-letniego Żyda, zanim zastrzelili go policjanci.”

17-letni Palestyńczyk, o którym pisze “Jerusalem Post”, to kuzyn Ahmeda, Hasan. Miał 15 lat, a nie 17. Goniła go i zastrzeliła niebezpieczna hołota osadników. Nie było żadnej próby udzielenia natychmiastowej pomocy krwawiącemu Ahmedowi.

Może to nie powinno nas dziwić, skoro 96% światowych mediów należy do 6 syjonistycznych korporacji.

Autorstwo: Ariyana Love
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: MiddleEastRising.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Komzar
Użytkownik
Komzar

To jeden przypadek i niewiele wnosi do ogólnej sytuacji w tym rejonie. Warto posłuchać Romana Nachta co mówi o tym co tam się dzieje. On tam był i wie troszkę więcej.
Ogólnie sytuacja wygląda tak, że okupant czyli Izrael próbuje się dobrze usadowić. Ponieważ żydzi i Izraelczycy z powodów religijnych się nienawidzą więc mordują się na wzajem i będą to robić. Nie umieją za nic stworzyć wspólnego państwa. To podobna sytuacja jak w innych krajach regionu. Dla tych ludzi państwo jest równoznaczne z religią i klanem – nie z dobrobytem i siłą.

robi1906
Użytkownik

Parafrazując z żydowskiej zakłamanej wiary .
“Krew jego niech spadnie na was i na wasze dzieci “

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

(Komentarz usunięty – omijanie filtra słów obelżywych – Admin)

Otek
Użytkownik
Otek

Witam
Podsyłam jako przeciwwagę link do innego filmu dotyczącego tej sytuacji
Oczywistym pytaniem jest czy filmik nie jest zmanipulowany
http://rotter.net/forum/scoops1/255830.shtml

robi1906
Użytkownik

Otek
Ale dlaczego uważasz że ma być jakaś przeciwwaga ,
czy uważasz że strona palestyńska jest bardzie pozytywniej przedstawiana w świecie ? .
Czy uważasz że mordy Palestyńczyków są ukrywane a zabójstwa żydowskie są wykorzystywane do nienawistnej propagandy
i że trzeba to wyrównywać ?

A co do twojego linku , masz jak byk manipulację
wycięcie kilku scen kiedy koleś wsiada na rower w sklepie .

A ostatni urywek dobitnie świadczy o tym że ludzie i dzieci nienawidzą bardziej żydów , od swojego życia .