Historyk wojskowości ujawnił plany Izraela

Opublikowano: 25.11.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 634

Znany izraelski historyk wojskowości Martin van Creveld powiedział, że Izrael w jeden przepiękny dzień może być zmuszony do zniszczenia europejskiego kontynentu przy użyciu wszystkich rodzajów broni włącznie ze swoimi zasobami jądrowymi, jeśli odczuje zbliżanie się końca swojego państwa, podkreślając jednocześnie, że Izrael uważa Europę za wrogi cel.

Mówiło się o tym w wywiadzie dla dziennikarzy przeprowadzonym na falach 7 programu żydowskiego Radia i było przetłumaczone w środę na język arabski przez informacyjno – analityczne i badawcze Centrum Prasowe.

„Mamy setki bojowych głowic jądrowych i rakiet, które mogą osiągać różne cele w sercu kontynentu europejskiego, w tej liczbie cele usytuowane dalej od Rzymu, stolicy Włoch” – powiedział Creveld, dodając, że większość stolic europejskich będzie najodpowiedniejszym celem dla sił lotniczych Izraela.

Izraelski historyk potwierdził zdolność Izraela do zniszczenia całego świata jeśli Izrael poczuje, że jest skazany na zniknięcie.

Co się tyczy Palestyńczyków, powiedział historyk, to Izrael obecnie realizuje konkretną strategię w oparciu o masową deportację narodu palestyńskiego i ma zamiar wygnać wszystkich Palestyńczyków bez wyjątku, a znajduje się teraz w oczekiwaniu na odpowiedni moment, żeby dokonać tego czynu.

„Dwa lata temu tylko 7-8% Izraelczyków popierało to rozwiązanie w stosunku do Palestyńczyków, dwa miesiące temu ten wskaźnik zwiększył się do 33% a dzisiaj według badań ankietowych przeprowadzonych przez Instytut Gallupa wskaźnik ten wzrósł do 55%” – zauważył Creveld.

Historyk podkreślił, że Izrael powinien wykorzystać dowolny incydent, który da mu doskonałą możliwość wypędzenia Palestyńczyków, na przykład tak jak to miało miejsce w czasie rzezi w Deir Yassin w 1948 roku (o tym wydarzeniu można przeczytać w Wikipedii – autor).

Odpowiadając na pytanie o to czy Izrael nie żywi obaw, że będzie uważany za państwo zbójeckie w przypadku wypędzenia Palestyńczyków, odpowiedział on: „Izrael jest państwem, które nie przejmuje się tym co inni o nim mówią a wy powinniście pamiętać słowa byłego ministra obrony Mosze Dajana, kiedy powiedział on: „Izrael powinien zachowywać się jak wściekły pies żeby wyglądać niebezpiecznie w oczach innych i nie powinien być państwem, któremu można wyrządzić szkodę”.

Tłumaczenie: RX
Źródło oryginalne: www.3rm.info
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

24 komentarze

 1. manchester U 25.11.2011 10:05

  To jak chyba już wiecie dlaczego nie lubię Izraela i tych pejsatych darmozjadów.Jak słysze słowo Żydo to mam ataki epilepsji połączone z rozluźnieniem wszystkich zwieraczy.ktos kiedyś spierd.lił robotę i teraz mamy co mamy…

 2. adambiernacki 25.11.2011 10:32

  Izrael już zaatakował nie tylko Europę ale cały świat bo żydzi wywołują kryzys światowy. Bolszewizm to twór żydów, Hitler był finansowany przez żydowskich bankierów, najgorsi mafiozi w USA to nie Włosi ale właśnie żydzi, międzynarodowa lichwa i tajne stowarzyszenia to żydzi itd.

 3. taihosan 25.11.2011 11:03

  Mało kto wie ale niektórzy historycy twierdzą że starożytny Sumer został zniszczony przez opad radioaktywny (min. Joseph P. Farrell) i tylko prażydom udało się uciec z tej katastrofy. Czy ktoś im pomagał – być może. Póżniej dorobili do tego całą historię przedstawioną w bibli i popadli w manie wybrańców.

 4. Matek 25.11.2011 12:00

  “Hitler był finansowany przez żydowskich bankierów” – totalny absurd, czyli co ? Żydzi sami sobie sfinansowali holocaust ? Zastanów sie chłopcze co piszesz…

 5. ja6669 25.11.2011 12:08

  Matek: poczytaj troche…chlopcze.

 6. Artur Marach 25.11.2011 12:51

  Raz dostali nauczkę od Hitlera i jeszcze im mało!Jak stare porzekadło mówi – Kto mieczem wojuje… Na pewno się doigrają i tym razem na zawsze przejdą do przeszłości.

 7. manchester U 25.11.2011 12:52

  Matek widze że nawet nie “lizałes” tematu holokaustu i jego finansowania

 8. trzy czternaście 25.11.2011 13:09

  @manchester U, masz jakieś przykłady,linki,tytuły opracowań, autorów?, chętnie bym się z nimi zapoznał.
  pzdr

 9. jaro 25.11.2011 13:12

  Matek, dokładnie tak było. To żydzi żydom zgotowali ten los. Bez holokaustu 6 milionów 9co też jest lipą) nie byłoby państwa izrael.

 10. LeeFu 25.11.2011 14:14

  Ja juz dnia sie doczekac nie moge w ktorym Turcy czy Iranczycy odpala cos w nich…Mam nadzieje ze do tej pory tarcza rakietowa da czy to Rosyjska czy Amerykanska da rade pare ich zdradzieckich rakiet zatrzymac… Wogole za takie wypowiedzi ten kraj powinien zostac zdelagalizowany i oddany Palestynczykom. Tak czy siak zaglada panstwa Zydowskiego jest bliska i dawno przepowiedziana i wymarzona… Niejeden kraj juz na nich ostrzy zebiska. Sami sa sobie winni… K@rwa “wybrani” zostana po raz kolejny… Tylko nie do calowania

 11. fm 25.11.2011 15:14

  Należy zatem zapobiec katastrofie i zbombardować israel. Nie ma się co zastanawiać 😛
  Ja też mam odruch wymiotny jak słyszę słowo żyd i nie ma to nic wspólnego z rasą, nacją, narodowością bo takowa nie istnieje.
  Od tego medialnego biadolenia o biednych prześladowanych żydach, których “państwo” morduje innych we własnych egoistycznych celach związanych z pseudo wyższością rasową mam psychozę maniakalną 😛

  “…Idźcie dzieci do domu i nie wierzcie nikomu…”

 12. Matek 25.11.2011 15:37

  Ja również proszę o dostęp do jakichś rozsądnych materiałów, które dają podstawę do podejrzeń że “Żydowscy bankierzy finansowali Hitlera”, może mnie nagle “oświeci”. Przykro mi ale to zdanie jest całkowicie nielogicznie i absurdalne. Chociaż sam nie przepadam za Żydami bo faktycznie mają wiele grzechów na sumieniu, to muszę przyznać, że jest to jeden z niewielelu narodów, który szanuje się i pomaga sobie nawzajem, bez względu na kraj zamieszkania, różnice pokoleniowe, czy stopień pokrewieństwa. To nie są Europejczycy, którzy najchętniej by się nawzajem wytłukli, tylko naród który szanuje korzenie i tradycje (wobec siebie oczywiście), przez co twierdzenie że sami sobie sfinansowali holocaust jest bezpodstawne i głupie…

 13. Komzar 25.11.2011 15:48

  @Marku, to jest logiczne.
  Musisz tylko uświadomić sobie, że są żydzi i syjoniści. Ci pierwsi to po prostu ludzie o takiej narodowości (wyznaniu) drudzy to bestie chcące władzy i pieniędzy (mają obie teraz).
  Syjoniści mordując żydów w europie zmusili ich do emigracji do Izraela, inaczej nie chcieli bo i poco. Teraz syjoniści mają silny kraj i broń atomową oraz pieniądze za holokaust.
  Analogiczną sytuację masz w Polsce. Ty jesteś polakiem a Tusk agentem Europy i finansjery który zamierza jeszcze wiele złego swoim “rodakom” wyrządzić w imię własnych zysków.
  Mówiąc inaczej oligarchowie nie czują związku z żadną nacją tylko z kasą i władzą.

 14. jojoker 25.11.2011 16:05

  http://www.youtube.com/watch?v=RRucmT-IiQc&feature=related

  ciekawy wykład o farmaceutach, dużo rozjaśnia te kwestia

  polecam

  ps. to jest odpowiedź 😉

 15. Matek 25.11.2011 17:10

  Komzar przecież represje żydowskie i wojna nie dawały syjonistom gwarancji, że Żydzi wrócą do Izraela:). Żydzi uciekali również do Anglii czy USA:). A co z Żydami rozsianymi w innych zakątkach świata ? Tam Syjoniści nikogo nie finansowali aby zmuszać do powrotu :)? Zresztą i tak Żydzi, którzy zdołali uciec przed reżimem, po zakończeniu wojny wróciliby do Europy, do swoich domów i interesów, w końcu tak się stało, potomkowie niektórych domagają się ich do dziś, prawda ? Zresztą Hitler nie zastanawiał się czy wrzucał do pieca Syjonistę czy Żyda…

 16. Kruczysko 25.11.2011 17:53

  Matek a to, że Hitler był Żydem jest Ci znane? Albo fakt iż w tym tak ohukanym Holokauscie zgineło ledwo 250 000 Żydów a nie jak podają 6 mln?
  Swego czasu nawet tutaj na wolnych mediach był o tym art.
  i zgadzam się ze stwierdzeniem, że to Żydzi Żydom zgotowali ten los. A raczej Talmudczycy Torańczykom 🙂

 17. manchester U 25.11.2011 19:59

  black to czy robie sobie siarę to moja sprawa.Może lubię siare i tyle.A najprościej powiedzieć że to nie żydzi są źli tylko Ci straszni syjoniści.Zyd to żyd i tyle zawsze będzie miał w pogardzie innych.To może za zbrodnie wojenne niech płacą hitlerowcy a nie niemcy.Przecież to hitlerowcy mordowali a nie niemcy.Ale żydą to wszystko jedno od kogo wyrwą kase czy od niemców czy hitlerowców czy nawet nie wiem dlaczego od Polaków .Skoro mówisz żeby uważać za złych tylko syjonistów a nie żydów to dlaczego mają za zbrodnie płacić niemcy a nie hitlerowcy.Ale wiem jaką moralność stosują żydzi jeśli Kalemu ukraść krowe to źle ale jak Kali ukraść krowę to dobrze.Więc nie mów że to ci okropni syjoniści są źli bo to żydzi są źli oczywiście nie wszyscy ale jakieś 99%

 18. Raptor 25.11.2011 22:11

  @manchester U
  Mocno upraszczasz z tymi 99%, bo niby skąd miałbyś wziąć taką informację. To, że kogoś się etykietuje mianem przedstawiciela jakiejś kultury, czy religii (złej, czy dobrej, cokolwiek to znaczy), nie oznacza automatycznie, że ten człowiek postępuje zgodnie ze światopoglądem, który próbowano mu narzucić. Ponadto Żydzi wywodzą się z różnych regionów świata, o zróżnicowanych podłożach kulturowych, są biali, śniadzi, czarni itd. i jedyne co ich łączy, to przyjęcie w jakimś stopniu podobnego wyznania religijnego.

  To tak, jakby powiedzieć, że 99% osób uznawanych oficjalnie za katolików jest jakaś tam. Nie ma to żadnego pokrycia w rzeczywistości, bo człowiek, to inna religia i inny światopogląd.

 19. Raptor 25.11.2011 22:12

  “bo co człowiek” miało być.

 20. Komzar 25.11.2011 23:27

  Marku,to temat na dłuższą dyskusje i na wielu forach dyskusyjnych się tak owa toczy.
  Oczywiście, że nikt syjonistom gwarancji nie dawał, ale jak widać się udało i procesy o których piszesz oczywiście miały miejsce ale w stopniu nie przekreślającym ich cele.
  To samo dzieje się teraz w wielu tematach. Najjaskrawszy to obecna farmakologia. Media ogłupiają ludzi i faktycznie nie wszyscy za tą głupotą pójdą, ale wystarczająco wielu dla tych co liczą na olbrzymie zyski.
  Poza tym Hitler nie musiał zastanawiać się kogo “wrzuca do pieca” bo na pewno nie było tam ani jednego syjonisty czyli osoby, która finansowała Hitlera. Było za to wielu polaków, cyganów itd. bo byli fantastycznym materiałem do eksperymentów medycznych i jak niewolnicza siła do pracy.
  Mówiłem to już wiele razy ale warto powtórzyć. W tych obozach prawie każdy polak miał kogoś z rodziny co oznacza, iż było ich tam sporo. Widać więc, że obozy te nie były stworzone do likwidacji żydów ale do innych celów bo inaczej inne niż żydowska nacje by tam nie przeważały.
  Było to jednak wystarczające by zrobić propagandę i albo wystraszyć resztą żydów, albo uporać się z innymi problemami przy okazji tworząc kolejne jak nienawiść rasowa w krajach europy.

 21. mr_craftsman 25.11.2011 23:51

  byłem sceptyczny do tematu żydowskiego finansowania holokaustu, dopóki nie natrafiłem na stare notki prasowe o tym, jak pod koniec lat 30 XX wieku nieomal każdy statek z żydowskimi uchodźcami z Europy płynący do USA był zawracany z granicy z powrotem w łapy nazistów.
  nieliczne okręty, które odpowiednio się okupiły, zostały przyjęte.
  jednak fakty są takie, że amerykańska rada żydów skazała na śmierć kilkadziesiąt tysięcy swoich europejskich, rzekomo etnicznych pobratymców.

  jak widać – żyd żydowi nierówny i żydowska elita trzymająca w garści wielkie amerykańskie koncerny na równi pogardza gojami jak i swoimi ubogimi pobratymcami.

  w kraju tak zmilitaryzowanym i totalitarnym jak Izrael można spokojnie założyć, że co najmniej 3/4 ludzi u władzy to kliniczne świry i psychopaci nadający się jedynie do zamknięcia w izolatkach.

 22. piachu2 26.11.2011 00:08

  Metek – chyba jesteś materiałem do nawrócenia, po 20 latach Michnikowej indoktrynacji – nie jest z Tobą tak źle i masz otwarty umysł.

  Słyszałeś o tym Żydzie: Artur Sandauer?
  On powiedział coś takiego: W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Zapytam też: czy czytałeś w książkach, słyszałeś z TV, aby SS-mani wypuszczali więźniów z obozów za okazaniem L4?
  A był taki przypadek, to przypadek niejakiego Bartoszewskiego – chyba jedyny w historii holokaustu.
  Wrzuć sobie ten link:
  http://www.youtube.com/results?search_query=straszliwa+historia+o+bartoszewskim&oq=straszliwa+historia&aq=0&aqi=g1&aql=&gs_sm=c&gs_upl=2300l7788l0l9689l19l17l0l1l1l3l1695l5591l1.4.2.2.0.2.1.0.1l13l0

  i wybierz cokolwiek.

  Ktoś tu wcześniej wspomniał o rodzinie Rothschildów, poszukaj informacji, tylko nie z Wikipedii, a dowiesz się dlaczego Hitlerek, chciał się do nich w Londynie dobrać.
  Dla ułatwienia dodam: gdyby ich dopadł, to Niemcy nie musiałyby, spłacać gigantycznych długów po II WŚ.
  I kto oprócz IG.Farben Finansował Hitlerka?

 23. Xerxes12 26.11.2011 15:37

  Anglojęzyczna wersja atykułu pt.: “Historyk wojskowości ujawnił plany Izraela”:
  http://www.sweetliberty.org/issues/israel/destroycaps.html

 24. bocian 26.11.2011 15:57

  A w naszych cudownych publicznych mediach, ani słowa o tej wypowiedzi. Za to gdyby irańska sprzątaczka powiedziała, że Izrael trzeba zniszczyć to trąbiliby o tym przez kilka dni. Tak zwanemu “światowi zachodniemu” jeszcze wyjdzie bokiem miłość do syjonistycznego reżimu, który jest współczesnym spadkobiercą nazizmu w czystej formie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.