Izraelscy rabini handlują organami ludzkimi

Opublikowano: 06.11.2011 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2347

Istnieje ogólnoświatowa sieć powiązań kontrolowana przez Izraelskich rabinów handlu organami ludzkimi, a Izrael jest miejscem największego przemytu tych organów w świecie.

Sześciu członków izraelskiego gangu handlu ludźmi, który działał w Republice Azerbejdżanu, są oskarżeni przez specjalny sąd na Ukrainie. Trzech członków gangu, który specjalizuje się w sprzedaży narządów od ofiar handlu ludźmi, pracowało w klinice w stolicy Azerbejdżanu Baku.

Prowadzona przez izraelskich biznesmenów bez wykształcenia medycznego, klinika została użyta jako zasłona dla handlu narządami zbieranymi od azerskich dzieci.

Oficjalny raport wydany przez władze Ukrainy potwierdził, że izraelski gang o charakterze kryminalnym był zaangażowany w 25 przypadkach handlu narządami, choć rzeczywista liczba operacji jest uważana za znacznie wyższe. Mimo, że gang działa w Azerbejdżanie, prasa azerska milczy w tej sprawie, tak aby nie zakłócić stosunków z Izraelem. Uważa się, że prowadzony proces w ukraińskiej stolicy, Kijowie, ma na celu niedopuszczenie do ujawnienia innych przestępstw popełnionych przez przestępczy gang, który jest bezpośrednio obsługiwany przez władzę w Izraelu.

Obserwatorzy polityczni uważają, że zapał Azerbejdżan do zacieśnienia z Izraelem relacji bilateralnych jest głównym powodem, który ośmielił władzę w Izraelu do popełniania takich zbrodni w tym kraju.

Nie jest to pierwszy przypadek handlu organami ludzkimi przez Izraelczyków. W sierpniu 2010 policja ukraińska rozbiła izraelskie struktury kryminalne które chciały uruchomić sieć handlu narządami nielegalnych dawców, aby wysyłać ich narządy do Izraela.

Powodzenie miały głównie nerki, za którą oferowano aż 10 000 dolarów i według ministerstwa spraw wewnętrznych Ukrainy większość dawców rekrutowano wśród biednych młodych kobiet. Tymczasem cena takiej nerki to około 140 000 dolarów, a były takie przypadki że niektóre z dawczyń nie otrzymywała żadnych pieniędzy za nerkę nawet w przypadku jej usunięcia.

Istnieje ogólnoświatowa sieć powiązań kontrolowana przez Izraelskich rabinów handlu organami ludzkimi, a Izrael jest miejscem największego przemytu tych organów w świecie.

Levy Izhak Rosenbaum, 60, 31 października 2011 roku przyznał się do trzech zarzutów handlu organami i zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej podczas rozprawy w sądzie federalnym w Trenton, New Jersey. Rosenbaum pośredniczył w nielegalnym rynku sprzedaży ludzkich nerek i innych organów w Stanach Zjednoczonych które były dokonywane podczas operacji przeszczepu w znanych ośrodkach medycznych, w tym Johns Hopkins Hospital w Baltimore. Transplantacje miały miejsce w prestiżowych amerykańskich szpitalach i były wykonywane przez doświadczonych lekarzy i ekspertów nerek, » oświadczyli adwokaci Richard Finkel i Ronald Kleinberg.

Ustalono, że zapłacono ponad 410 000 dolarów za sprzedaż nerki od zdrowych dawców w Izraelu dla trzech osób w New Jersey.

Rosenbaum przyznał się w dokumentach sądowych, że mógłby pomóc dawcy wierząc, że oddawanie nerek była czysto dobrowolnym aktem, a nie transakcją handlową. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności na każdy zarzut, które liczą według informacji w sumie cztery oraz 250.000 dolarów grzywny, gdy zostanie skazany.

Po aresztowaniu Rosenbauma, władze Stanów Zjednoczonych zatrzymały kolejne ok. 44 osób, w tym rabinów i burmistrzów w New Jersey, którzy zostali oskarżeni o pranie brudnych pieniędzy i handel ludzkimi organami.

Na miesiąc przed aresztowaniem, rabina Rosenbauma raport opublikowany w szwedzkiej gazecie Aftonbladet, oskarżył żołnierzy izraelskich o porwanie Palestyńczyków na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu i Strefy Gazy i pobranie od nich organów, wskazując na możliwy związek pomiędzy izraelskim wojskiem i mafią narządów ludzkich wykrytą w USA.

Opracowanie: Gawronski Rafzen
Źródło: Nowy Ekran


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. szperacz 06.11.2011 19:58

  @Tom M – w pełni sie z Tobą zgadzam – dodam tylko, że żydzi stworzyli swój wirtualny świat którego efektam jest fakt, że każda krytyka społeczeństwa żydowskiego jest kwalifikowana jako antysemityzm… Dobrym przykładem tego jest materiał zrobiony przez… Żyda pt “Zniesławienie”
  http://www.youtube.com/watch?v=uOOmbgCIgYQ

 2. Hassasin 07.11.2011 07:39

  Grzechu nie ma . Talmud pozwala handlować bydłem albo jego narządami .

 3. Hassasin 07.11.2011 07:42

  Czy te narządy były koszerne ? Czy była z nich ściągnięta krew ? Bo jak nie to grzech ;).

 4. Murphy 07.11.2011 20:34

  Każda religia bez wyjątków jest szkodliwa gdyż narzuca swoje zasady, ogranicza wolność myśli i nakazuje bez kwestionowania wierzyć w swoje dogmaty i ich przestrzegać. A jednocześnie najczęściej przywódcy religijni wcale się tych swoich “regułek” nie trzymają i najczęściej szkodę innym ludziom robią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.