Izraelscy ekstremiści podpalili kościół

Opublikowano: 21.06.2015 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 975

Do ataku na Kościół rzymskokatolicki w Tabdze nad Jeziorem Galilejskim doszło w czwartek rano. Izraelscy ekstremiści podpalili zabytkową podłogę przedstawiającą mozaikę z cudownym rozmnożeniem chleba, natomiast na ścianach pozostawili obraźliwe podpisy w języku hebrajskim.

Rzecznik izraelskiej policji Micky Rosenfeld poinformował, że budynek Kościoła uległ poważnemu uszkodzeniu wewnątrz i na zewnątrz, natomiast z powodu zatrucia dymem do szpitala odwieziono dwie osoby. Na murze pozostawiono natomiast czerwony napis, skierowany przeciwko „kultowi bożków”, będący znakiem rozpoznawczym syjonistycznych szowinistów.

Na początku roku do podobnego zdarzenia doszło w Jerozolimie, gdzie podpalono budynek seminarium Greckiego Kościoła Prawosławnego, a na ścianie pozostawiono napisy obrażające postać Jezusa Chrystusa. Dzień po tym zdarzeniu podobny atak przeprowadzono na meczet położony w wiosce nieopodal Betlejem. W 2012 r. spalono natomiast drzwi klasztoru w Latrun.

Na podstawie: presstv.ir, timesofisrael.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. robi1906 21.06.2015 13:36

  I to by było na tyle
  nagle twarde zderzenie z rzeczywistością i co się okazuje .
  Co z tych bajek o małych biednych izraelitach których wszyscy nienawidzą bez powodu ,
  co zostało z tego prania mózgu że nie lubić żydów jest tożsama z bezrozumną hitlerowską mordownią .

  A może właśnie o to chodzi ,
  żeby rozbudzić nienawiść ? ,
  może chodzi o wychodowanie nowego Hitlera który wymorduje niewinnych ,
  a Rotschildy i inne lichwarskie parchy tradycyjnie będą gromadzić złoto i patrzeć na poszerzające się granice Syjonu z milionami trupów w tle ? .

 2. Konter 21.06.2015 14:55

  Jeszcze trochę i w całej Europie będzie dochodzić do takich incydentów, fanatyków nie brakuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.