Izraelscy ekstremiści podpalili kościół

Opublikowano: 21.06.2015 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3

Do ataku na Kościół rzymskokatolicki w Tabdze nad Jeziorem Galilejskim doszło w czwartek rano. Izraelscy ekstremiści podpalili zabytkową podłogę przedstawiającą mozaikę z cudownym rozmnożeniem chleba, natomiast na ścianach pozostawili obraźliwe podpisy w języku hebrajskim.

Rzecznik izraelskiej policji Micky Rosenfeld poinformował, że budynek Kościoła uległ poważnemu uszkodzeniu wewnątrz i na zewnątrz, natomiast z powodu zatrucia dymem do szpitala odwieziono dwie osoby. Na murze pozostawiono natomiast czerwony napis, skierowany przeciwko „kultowi bożków”, będący znakiem rozpoznawczym syjonistycznych szowinistów.

Na początku roku do podobnego zdarzenia doszło w Jerozolimie, gdzie podpalono budynek seminarium Greckiego Kościoła Prawosławnego, a na ścianie pozostawiono napisy obrażające postać Jezusa Chrystusa. Dzień po tym zdarzeniu podobny atak przeprowadzono na meczet położony w wiosce nieopodal Betlejem. W 2012 r. spalono natomiast drzwi klasztoru w Latrun.

Na podstawie: presstv.ir, timesofisrael.com
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
robi1906
Użytkownik

I to by było na tyle
nagle twarde zderzenie z rzeczywistością i co się okazuje .
Co z tych bajek o małych biednych izraelitach których wszyscy nienawidzą bez powodu ,
co zostało z tego prania mózgu że nie lubić żydów jest tożsama z bezrozumną hitlerowską mordownią .

A może właśnie o to chodzi ,
żeby rozbudzić nienawiść ? ,
może chodzi o wychodowanie nowego Hitlera który wymorduje niewinnych ,
a Rotschildy i inne lichwarskie parchy tradycyjnie będą gromadzić złoto i patrzeć na poszerzające się granice Syjonu z milionami trupów w tle ? .

Konter
Użytkownik
Konter

Jeszcze trochę i w całej Europie będzie dochodzić do takich incydentów, fanatyków nie brakuje.