Izrael zniszczy meczet Al–Aksa sztucznymi wstrząsami?

Opublikowano: 17.12.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 348

Ismail Radwan, minister religijnego rządu Hamasu w Gazie, powiedział o nowych machinacjach izraelskich, których ostatecznym celem jest zbudowanie Trzeciej Świątyni na miejscu meczetu Al-Aksa w Jerozolimie, podaje “Mig News”.

Radwan mówił do jednego z studentów w Gazie. Powiedział, że „władze okupacyjne zamierzają zorganizować sztuczne trzęsienie ziemi, po którym Al-Aksa zostanie całkowicie zniszczony”. Minister podkreślił, że wszelkie uszkodzenia meczetu Al-Aksa są zbrodnią przeciwko wartościom islamskim, przeciwko prawu i stanowią wielkie zagrożenie dla narodu islamskiego.

Minister Radwan powiedział, że pod pretekstem naprawy i badań archeologicznych, władze okupacyjne naruszają teren świątyni, a takie próby powinny być zwalczane przez wszystkich Palestyńczyków, Arabów i innych muzułmanów.

Autor: tallinn
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
wiara milosc nadzieja
Użytkownik
wiara milosc nadzieja

najlepsze że od katolicyzmu po protestantyzm przez właśnie islam a zakończywszy na mass mediach : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=315 – wmawia się ludziom że w 3 świątyni zasiądzie antychryst biblijny, ale wg mnie zasiądzie tam marionetka\marionetki udające antychrysta tak aby gdy pojawi się później właściwy antychryst masy uznały go za Zbawiciela\Boga i tak zrobią bo cała ziemia w tym ateiści pójdą za nim w podziwie i uwielbieniu. Jedynie zapisani w księdze życia Baranka rozpoznają go i odrzucą mimo że będzie to oznaczało dla nich często śmierć, odrzucenie poza społeczeństwo, bezdomność, głód itd ale mamy obietnice zmartwychwstania w dniu ostatecznym – skoro biblijne zapowiedzi antychrysta się sprawdza jak i wiele innych rzeczy to i zmartwychwstanie się sprawdzi bo życie to nie przypadek – Ten który je stworzył może je odbudować bez problemu http://www.youtube.com/watch?v=5VVqPtHOdrg

Kot z Cheshire
Użytkownik

@wiara milosc nadzieja

Już gołym okiem widać, że świat, w dotychczasowej formule, wyczerpał już wszystkie swoje możliwości. Ci, którzy kontrolują prawdziwą wiedzę, przewidzieli to już dawno i są co najmniej dwa kroki przed innymi. Teraz planują przemówić do ludu jako Bogowie. Lecz są to tylko uzurpatorzy.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Osobiście jestem ciekaw jak to jest naprawdę z tą świątynia Al-Aksa. Powiedzmy że proroctwa maja się spełnić to ludzie będą wiedzieli że po pewnych wydarzeniach rządzić będzie antychryst . Czyli jak będą wiedzieli że to antychryst ,nie pozwolą mu rządzić bo będą wiedzieli jakie skutki przyniosą jego rządy :) Jaki sens maja proroctwa ? Bo jeśli mamy na nie wpływ to nigdy się nie spełnią , a jeśli nie mamy na nie wpływu to po co proroctwa ?
Pojawia się tez zagadka związana z tym ze jeśli już jest proroctwo, to wie o nim ta dobra i zła strona. Obie będą miały możliwość wpływania na przebieg wydarzeń zapisanych w proroctwie. Antychryst wie że po pewnym splocie wydarzeń dojdzie do władzy ,a następnie będzie obalony. Zrobił więc wszystko aby zakłócić ten proces i pojawić się w najmniej spodziewanym momencie aby dokonać swych nikczemnych planów . Wynika z tego że proroctwo nie ma sensu bo antychryst zrobi wszystko aby nikt nie przewidział jego planów . Przeciwdziałać jego zamiarom będzie ta dobra strona próbując przewidzieć jego ruchy , wszystkie nawet te najmniej prawdopodobne.
Gdzie miejsce na proroctwo ?