Izrael wznowił naloty na Strefę Gazy

Opublikowano: 23.08.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

W niedzielę izraelskie wojsko, wykonując strategię nowego ministra obrony, znanego syjonisty Agvidora Liebermana, wzięło na cel różne miejsca w Strefie Gazy, niszcząc kruchy spokój w Palestynie i po raz kolejny łamiąc prawo międzynarodowe trafiając w cywilów i osiedla mieszkalne.

Izraelskie samoloty wzięły na swój cel miejsca w Beit Hanoun na północy Strefy Gazy poważnie raniąc dwóch Palestyńczyków. Artyleria zaatakowała także ponad 50 celów w Beit Lahia na północy kraju. Zbombardowano pozycje należące do bojowników Brygady Al-Quds i Brygady Al-Qassam. Specjalnie, także w ramach odwetu zniszczono rolnicze tereny na wschodzie Beit Hanoun. Izraelskie siły, przy wsparciu czołgu miały także zaatakować dwa posterunki Hamasu także na północy terytoriów okupowanych.

Odpowiedzią na izraelskie posunięcia może być kolejna Intifada.

Na podstawie: Al Manar
Źródło: 3Droga.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
nemoein
Użytkownik

cisza?

Fenix
Użytkownik
Fenix

Głupie i nudne !