Izrael już zapowiada 4 dawkę szczepień

Opublikowano: 05.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2208

Pomimo tego, iż WHO podało, że kraje nie powinny podawać obywatelom dawek przypominających szczepień na Covid-19, to od piątku Izrael zacznie podawać trzecią dawkę 2,5 milionom obywateli. Nie jest to jednak koniec szczepień.

Jak podała gazeta „The Times of Israel”, przedstawiciel rządowy profesor Salman Zarka w sobotę oświadczył, że obywatele powinni szykować się na 4 dawkę szczepionki na Covid-19. „Biorąc pod uwagę, że wirus jest tutaj i nadal będzie tutaj, musimy również przygotować się na czwarty zastrzyk”, powiedział Zarka, dodając „Od teraz tak będzie wyglądało nasze życie, w falach”.

Równolegle kontrowersyjny system „zielonej przepustki” pozwalającej obywatelom na prowadzenie „normalnego życia“ będzie się rozwijał i będzie „aktualizowany” w nieskończoność. Ta forma „paszportu szczepionkowego” obecnie umożliwia posiadaczowi wstęp do określonych miejsc publicznych, takich jak restauracje, siłownie i miejsca kultu religijnego, ale dokument wygasa, jeśli posiadacz nie otrzymał drugiej, trzeciej czy każdej kolejnej dawki szczepionki.

Jest więc pewnym, że „zielona przepustka” zostanie unieważniona, gdy tylko rząd będzie gotowy do przymuszania obywateli do brania udziału w kolejnych masowych eksperymentach medycznych, jakimi są szczepionki mRNA. I wszystko to w kraju wyrosłym na fundamentach holokaustu, którego częścią były eksperymenty medyczne prowadzone na Żydach.

Na podstawie: TimesOfIsrael.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Syjoniści mają obsesję na punkcie liczby 6 milionów zabitych Żydów. Wierzą, że gdy przeleje się taka liczba ofiar, nadejdzie ich Mesjasz, czyli biblijny Antychryst. Jeśli wyliczyli potajemnie, ze podczas II wojny światowej zgładzono np. o jednego mniej, to może znowu próbują?


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. akami 05.09.2021 08:25

  W kwestii ostatniego zdania artykułu. Nie mylmy syjonistów, czyli te elitę wywodząca sie z plienia zydowskiego. Aktualny h wladcow pieniadza, tym samym swiata z chałaciarzami, jak pogardliwie określali swoich wspolpliencow w czasie drugiej wojny światowej. Syjonisci z wall street, londynskiego city, oni sponsorowali zarowno adolfa h jak i stalina. ci bankierzy, obecnie juz nie sa syjonistami, ewolucja posxla dalej
  da raczej satanistami, sami lubia sie okreslac iluminatami. generalnie to sa klany rodzinne. mocno sprane mozgi, gdzie ich dzieci w odpowiednim momencie przechodzą brytualy wprowadzajace w ten przestępczy polswiatek.

 2. Duwell 05.09.2021 10:15

  W niemczech Prof. Winfried Stoecker wynalazł szczepionkę nie wywołującej skutków ubocznych, zdążył zaszczepić ponad 1000 pacjentów no i zaczęło się polowanie na niego, policja, prokuratura, media systemowe …

 3. Cami 05.09.2021 13:09

  A covidioci nadal nie wiedza ze nimi sa buhaha

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.