Islandzki policjant uznany winnym

Opublikowano: 09.12.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 796

Policjant, który w lipcu tego roku nadużył siły wobec aresztowanej osoby został w tym tygodniu skazany przez Sąd Rejonowy w Reykjaviku na karę grzywny.

Policjant został ukarany kwotą 300 000 koron grzywny, za nieuzasadnione, brutalne użycie siły wobec aresztowanej osoby.

Wideo pokazujące agresywne zachowanie policjanta wobec pijanej osoby, która go prowokowała i utrudniała wykonywanie czynności służbowych, trafiło do sieci i pojawiło się na wielu portalach społecznościowych. W wyniku tego mężczyzna został zawieszony w wykonywaniu swoich obowiązków jako policjant.

W trakcie postępowania funkcjonariusz twierdził, że aresztowanie poszło sprawnie. Kobieta, która stała się ofiarą napaści policjanta, wcześniej na niego napluła. Z tego powodu stanęła przed sądem i została skazana na 30 dni pozbawienia wolności. Podczas rozprawy przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Źródło: Iceland News Polska


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. LocoWeedSmoker 09.12.2013 12:21

  takie rzeczy na porządku dziennym w polsce. nic specjalnego.
  dogs sperm anyway 😉

  w polsce też powinny być takie kary.
  jak by taki pies dostał 150tysi grzywny to reszta by (tak kolokwialnie to ujmę) ” obsranych majtasach chodziła” zanim by się porwali na takie akcje. a chciał bym zauważyć że oni tylko ją obezwładnili i wpakowali do radiowozu. w polsce przeprowadza się takie akcje obezwładnienia bardziej brutalnie 😉

  Polska POlicja w tuskolandii? – Brutalność zamiast profesjonalizmu! – A
  http://www.youtube.com/watch?v=G1ncr1b44NA

  policja wyciąga dziadka przez drzwi
  http://www.youtube.com/watch?v=eSl-4TotTSY

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.