Islamista zaatakował młotkiem policjanta

Opublikowano: 07.06.2017 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 557

Wczoraj w Paryżu doszło do zamachu terrorystycznego. Na wezwanie ideologów Państwa Islamskiego odpowiedział jakiś zdesperowany islamista, który chwycił za młotek i poszedł zaatakować policjanta. W okolicach katedry Notre Dame doszło ostatecznie do planowanego ataku. Napastnik został postrzelony.

W tej samej katedrze Notre Dame, w której doszło do ataku terrorystycznego, niemal równo 4 lata temu, samobójstwo popełnił 78-letni pisarz i historyk, Dominik Venner. Podszedł do ołtarza i zastrzelił się, niby w ofierze. Na swoim blogu wyjaśnił przyczyny tej dramatycznej decyzji. Przede wszystkim chciał wstrząsnąć francuską opinią publiczną.

Fundamentalnie nie zgadzał się na małżeństwa homoseksualne i adopcje dzieci przez te środowiska. Na dodatek uważał, że we Francji jest dużo większy problem niż lobby homosiów, chodziło mu konkretnie o Islamistów, którzy podstępem zdobywają ten kraj. Samobójca z katedry Notre Dame chciał, aby jego czyn rozpatrywano jako coś w rodzaju krzyku ginącej Francji.

Niestety nikt nic sobie nie zrobił z jego przestróg, a nawet jest gorzej niż w 2013 roku, ze względu na kryzys migracyjny. Możemy zatem tylko współczuć mieszkańcom obecnej upiornej wersji Europy Zachodniej, która stała się po prostu frontem brutalnej wojny religijnej. Niemal każdy dzień przynosi kolejne ataki religijnych szaleńców. Tegoroczny ramadan, czyli rodzaj islamskiego wielkiego postu, jest bardzo krwawy.

Widać wyraźnie, że w społeczeństwach zachodnich jest tak wielu radykałów islamskich, że są oni już poza jakąkolwiek kontrolą. Kolejny zamach może się zdarzyć codziennie i nikt już nie może się czuć tam bezpiecznie. Do ludzi powoli zaczyna to docierać i nawet strzelenie z papierowej torby może już spowodować panikę w metrze. Petarda to obecnie na zachodzie powód do biegu po życie, jak widzieliśmy w Turynie.

Problem polega na tym, że takich ataków jak ten dzisiejszy z młotkiem pod katedrą, lub jak ten z nożami z Londynu w sobotę, będzie po prostu przybywało. Wariatów w sukmanach z brodami, zdolnych do mordowania ludzi ze względu na to, że nie wyznają ich religii niestety nie brakuje, a i sam Islam do tego zachęca w swoich “świętych” księgach.

We Francji nadal nie widać specjalnie refleksji na temat sytuacji w jakiej znalazł się ten kraj na skutek nieodpowiedzialnej polityki imigracyjnej. Francja umiera, a biali mimo, że wciąż w większości zaczynają się zachowywać jakby byli dyskryminowaną mniejszością.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Aida 08.06.2017 08:03

    “Do diabła z Wami. Ilu jeszcze ludzi cywilizacji zachodniej będzie musiało zginąć, żebyśmy zrozumieli, że cała cywilizacja zachodnia jest w stanie wojny z wojującym islamem. Oni chcą nas zabić (…) Ilu jeszcze ludzi będzie musiało zginąć, żeby politycy to zrozumieli?
    „Należy dozbroić społeczeństwo i deportować każdego do piątego pokolenia, kto jest zamieszany w terroryzm”

    Mariusz Max Kolonko mówi jak jest.

  2. MB 08.06.2017 10:53

    @Aida – właściciele cywilizacji zachodniej prowadzą kolejne roboty ludnościowe na dużą skalę, tak jak podczas II wojny światowej. Nazywanie tego wojną cywilizacji z wojującym islamem jest propagandowym, medialnym przekłamaniem. Tak jakbyś poszedł do kuźni i stwierdził że młot prowadzi wojnę ze sztabą żelaza, pomijając, że jest tam jeszcze kowal…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.