Islamista oskarża syjonistów o pożar w Londynie

Opublikowano: 12.07.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 541

Działacz islamistycznej organizacji pozarządowej twierdzi, że ofiary pożaru w Grenfell Tower zostały zamordowane przez syjonistów.

Nazim Ali, dyrektor Islamic Human Rights Commission (IHRC) został oskarżony o wykorzystywanie tragicznego pożaru budynku mieszkalnego w Londynie, w którym zginęło około 80 osób, podczas antyizraelskiej demonstracji. Policja sprawdza czy nie doszło do antysemickich wypowiedzi.

„Jak wiemy w Grenfell, wielu niewinnych zostało zamordowanych przez kumpli Theresy May, z których wielu to poplecznicy syjonistycznej ideologii”, powiedział Ali na wiecu 18 czerwca. Na wideo zamieszczonym w internecie można było usłyszeć jak Ali kontynuuje: „Nie zapomnijmy, że największe korporacje, które wspierają konserwatystów są syjonistyczne. Są oni odpowiedzialni za morderstwo ludzi w Grenfell, w tych wieżach w Grenfell, syjoniści poplecznicy partii Torysów”.

„To syjoniści dają pieniądze partii torysów, by zabijali ludzi w wysokościowcach”, rzucał oskarżenia lider IHRC. Ostrzegał też przed „rabinami, kórzy należą do rady poselskiej, którzy mają krew na swoich rękach”. Wiec zorganizowany był jak co roku w ostatni piątek Ramadanu w celu poparcia sprawy palestyńskiej przeciwko Izraelowi, z wsparciem Iranu i politycznego skrzydła Hezbollahu.

IHRC jest organizacją pozarządową, która od 10 lat ma status doradczy przy Departamencie Spraw Ekonomicznych i Społecznych ONZ, pomimo licznych oskarżeń o promowanie ekstremizmu i wsparcie udzielane terrorystom. Jest też partnerem Eurośródziemnomorskiej Fundacji Dialogu Kultur im. Anny Lindh, której celem jest zbliżenie państw Unii Europejskiej i muzułmańskich basenu Morza Śródziemnego. Prowadzi też działania stygmatyzujące krytyków islamu przyznając nagrody „Islamofoba roku”.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: Telegraph.co.uk
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 12.07.2017 14:37

    Gadanie…. a ktoś wie chociaż jaka była prawdziwa przyczyna pożaru?Oglądałem wypowiedź jakiegoś niby mieszkańca co się uratował – mówił że sąsiadowi wybuchła lodówka…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.