Islamista oskarża syjonistów o pożar w Londynie

Opublikowano: 12.07.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2

Działacz islamistycznej organizacji pozarządowej twierdzi, że ofiary pożaru w Grenfell Tower zostały zamordowane przez syjonistów.

Nazim Ali, dyrektor Islamic Human Rights Commission (IHRC) został oskarżony o wykorzystywanie tragicznego pożaru budynku mieszkalnego w Londynie, w którym zginęło około 80 osób, podczas antyizraelskiej demonstracji. Policja sprawdza czy nie doszło do antysemickich wypowiedzi.

„Jak wiemy w Grenfell, wielu niewinnych zostało zamordowanych przez kumpli Theresy May, z których wielu to poplecznicy syjonistycznej ideologii”, powiedział Ali na wiecu 18 czerwca. Na wideo zamieszczonym w internecie można było usłyszeć jak Ali kontynuuje: „Nie zapomnijmy, że największe korporacje, które wspierają konserwatystów są syjonistyczne. Są oni odpowiedzialni za morderstwo ludzi w Grenfell, w tych wieżach w Grenfell, syjoniści poplecznicy partii Torysów”.

„To syjoniści dają pieniądze partii torysów, by zabijali ludzi w wysokościowcach”, rzucał oskarżenia lider IHRC. Ostrzegał też przed „rabinami, kórzy należą do rady poselskiej, którzy mają krew na swoich rękach”. Wiec zorganizowany był jak co roku w ostatni piątek Ramadanu w celu poparcia sprawy palestyńskiej przeciwko Izraelowi, z wsparciem Iranu i politycznego skrzydła Hezbollahu.

IHRC jest organizacją pozarządową, która od 10 lat ma status doradczy przy Departamencie Spraw Ekonomicznych i Społecznych ONZ, pomimo licznych oskarżeń o promowanie ekstremizmu i wsparcie udzielane terrorystom. Jest też partnerem Eurośródziemnomorskiej Fundacji Dialogu Kultur im. Anny Lindh, której celem jest zbliżenie państw Unii Europejskiej i muzułmańskich basenu Morza Śródziemnego. Prowadzi też działania stygmatyzujące krytyków islamu przyznając nagrody „Islamofoba roku”.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: Telegraph.co.uk
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Gadanie…. a ktoś wie chociaż jaka była prawdziwa przyczyna pożaru?Oglądałem wypowiedź jakiegoś niby mieszkańca co się uratował – mówił że sąsiadowi wybuchła lodówka…