Irańskie władze wykonały wyrok śmierci na miliarderze

Opublikowano: 25.05.2014 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 477

Władze Iranu wykonały wyrok śmierci na miliarderze Mahafaridzie Amirze Khosravi, którego skazano za oszustwa bankowe na kwotę 2,6 miliarda dolarów – poinformowały media, powołując się na telewizję państwową kraju.

Wyrok na biznesmenie, znanym również jako Amir Mansour Aria, został wykonany w więzieniu Evin na północy Teheranu. W tej sprawie jest jeszcze trzech oskarżonych, którym również grozi kara śmierci.

Zarzuty wobec nich dotyczą między innymi fałszowania dokumentów w celu otrzymania kredytu w jednym z największych banków Iranu, żeby zakupić aktywa, w tym dużych przedsiębiorstw państwowych.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.