Iranka nie dopuściła do wykonania kary śmierci

Opublikowano: 18.04.2014 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 274

Władze Iranu w ostatniej chwili przerwały wykonywanie wyroku śmierci na zabójcy, gdy matka ofiary publicznie wybaczyła mu.

W chwili, gdy przestępca miał już na szyi pętlę, matka zabitego podeszła do niego, spoliczkowała i wybaczyła mu zabójstwo swojego syna, do którego doszło, gdy ofiara i zabójca mieli po 17 lat.

Ten akt miłosierdzia został sfotografowany i odbił się szerokim echem wśród Irańczyków na portalach społecznościowych. Wielu użytkowników nazwało postępek kobiety „odważnym, godnym szacunku i wzruszającym”.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. obecny 19.04.2014 20:30

    Kropla w morzu…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.