Inżynieria społeczna

Opublikowano: 14.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1022

O tym, jakie strategie zastosowano, by doprowadzić Ukrainę i Ukraińców do obecnego stanu „gotowości”, ale też o tym jak to wygląda na gruncie polskim, z Drem Lucienem Cerise – francuskim filozofem i humanistą; autorem szeregu książek poświęconych m.in. globalizmowi, kolorowym rewolucjom i inżynierii społecznej, rozmawiała Aleksandra Klucznik-Schaller.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 14.02.2024 11:36

    Tam pewnie wielu wcześniej wyeliminowali, by teraz reszta spokojnie szła na rzeź. I dalej nie mówią ilu Ukraińców poległo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.