Indie tworzą spis 20 mln nielegalnych imigrantów

Opublikowano: 28.11.2016 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 504

Indie tworzą spis nielegalnych imigrantów z Bangladeszu, których liczba szacowana jest na 20 milionów. Granica między tymi krajami jest na odcinku kilkuset kilometrów prawie nie pilnowana, a ponieważ w Indiach nie ma dowodów osobistych, imigrantom jest względnie łatwo wtopić się w społeczność muzułmańską w Indiach (ponad 200 mln).

Spis nielegalnych imigrantów tworzony jest na podstawie analizy cyfrowego spisu wyborców i dokumentów dostarczanych przez osoby podejrzewane o nielegalny pobyt, kosztować ma ponad 130 milionów dolarów i nie wiadomo, kiedy będzie ukończony, bo kilka terminów nie zostało dotrzymanych.

Indie nie mają umowy o deportacji z Bangladeszem i nie wiadomo, co się stanie z osobami uznanymi za nielegalnych imigrantów. W listopadzie Bangladesz po raz pierwszy zgodził się na przyjęcie 20 osób wydalonych z Indii.

Na podstawie: WashingtonPost.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.