Incydent Maury Island

Opublikowano: 05.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 472

B25 wznosił się standardowo. Dwaj oficerowie śledczy z zadowoleniem spoglądali na ładunek. Udało się. Zebrali wszystkie próbki latającego talerza, mieli nawet fragment reaktora napędzającego statek. Cieszyli się, że poszło tak gładko. Świadkowie zdarzenia spisali oświadczenia, że historię wymyślili dla popularności. Nagły wstrząs dał im do zrozumienia, że coś się stało. Nie zdążyli nawet pomyśleć co, gdy B25 przeszedł w lot nurkowy zmieniając się w kulę ognia… to tylko jeden z małych epizodów Incydentu Maury Island, który dzisiaj opisujemy.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.