Impreza sędziów w sądzie bez maseczek

Opublikowano: 21.11.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1500

Do nietypowej interwencji doszło w czwartek 18 listopada. Znany społecznik Szczepan Krzewicki został wezwany na rozprawę za brak maseczki do Sądu Rejonowego w Żywcu. Mężczyzna pomylił drzwi w sądzie i wszedł… na imprezę sędziów. Nikt nie miał maseczek. Wezwał policję, ale ta zamiast podjęcia odpowiedniej interwencji i wlepienia sędziom mandatów, wyprowadziła mężczyznę z budynku.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. robi1906 21.11.2021 16:38

    No cóż, wygląda to na prawdziwą sytuację, kolejny tubylec zobaczył jak się żyje pod żydowskim butem, to jeszcze nie jest Palestyna, ale już niedługo.
    Najlepsze jest to, że to wcale nie jest gotowanie żaby, oznaki zbliżającego się ludobójstwa były mówione już od dawna, ale idioci muszą poczuć rozżażony metalowy kolec we własnej dupie, by przekonać się dopiero jak ten zdziwiony żółw, że gonią go do gazu w Auszwic.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.