Imigranci zaatakowali kierowcę włóczniami, maczetami i prętami

Opublikowano: 25.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1800

Jak podała policja gang imigrantów zaatakował kierowcę ciężarówki włóczniami, maczetami i prętami, gdy spał w szoferce w pobliżu Walshoutem w Belgii. Na filmie niżej podobne incydenty z Niemiec.

https://www.youtube.com/watch?v=_ub1dI9NvCU

Rumuński kierowca mówi, że spał w swoim samochodzie na postoju na autostradzie E40 kiedy usłyszał „szelest” i odgłosy dochodzące z jego przyczepy.

Według „Sceptr”, Kiedy wyszedł na zewnątrz by zbadać sprawę, tuzin afrykańskich imigrantów rzucił się na niego z bronią, zmuszając go do ucieczki z powrotem do kabiny ciężarówki, podczas gdy oni uderzali w jego okna.

„Zaatakowali go włóczniami, prętami i maczetami” – powiedziała policja. „Mężczyzna był w całkowitym szoku. Gang, który zaatakował mężczyznę zniknął” kiedy przybyła policja.

„Het Nieuwsblad” informuje, że z powodu niedoboru personelu na miejsce ataku wysłano tylko symboliczny patrol. „Dostępny był tylko jeden patrol. Konsekwencja cięć budżetowych” – powiedział rzecznik związku policji. „Nasi koledzy – zgodnie z broszurą – faktycznie musieli czekać na posiłki, które musiały dotrzeć z Anderlecht, około 65 kilometrów stąd. Ale ponieważ nie mogliśmy pozwolić, by kierowca był nadal atakowany, to ten jeden patrol trafił na miejsce”.

„Braki kadrowe policji drogowej sięgają 50 procent. Naprawdę obawiamy się, że zanim agenci otrzymają wsparcie, aby poradzić sobie z tego rodzaju niebezpiecznym zjawiskiem, nastąpią zgony. Nie da się już zliczyć tych incydentów. Stają się również coraz bardziej gwałtowne.”

W zeszłym tygodniu w innym incydencie imigranci we Francji ostrzelali belgijskiego kierowcę ciężarówki, gdy próbował zaparkować swój pojazd na parkingu przy autostradzie. Później odkrył on dziury po kulach w swoim pojeździe.

Autorstwo: Dan Lyman
Na podstawie: Sceptr.net [1] [2], Nieuwsblad.be
Źródło oryginalne: Europe.InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 26.11.2019 12:42

    Kierowcy ciężarówek przewożący towar powinni mieć broń palną i w obronie swojego życia i przewożonego mienia strzelać do dzikusów!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.