Imigranci to tarcza ochronna dla ISIL

Opublikowano: 30.09.2015 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 512

Szukający azylu imigranci służą jako tarcza ochronna dla ogromnej armii dżihadystów, zaplanowana na posiedzeniu Grupy Bilderberg operacja zdestabilizuje Europę i jest milowym krokiem na drodze do Nowego Porządku Świata.

15 sierpnia na niemieckim portalu informacyjnym MZW-Widerstand.info został opublikowany dokument z posiedzenia Grupy Bilderberg. Dokument w języku niemieckim zawiera plan zniszczenia największej gospodarki UE – Niemiec. Co ciekawe, wszystkie złożenia planu zbiegają się dokładnie z tym co proponuje finansista George Soros, lobbysta bankierów z rodziny Rothschild, członek Grupy Bilderberg, organizator corocznego szczytu ekonomicznego w Davos oraz jeden z głównych ideologów Nowego Porządku Świata.

TREŚĆ DOKUMENTU

W dokumencie czytamy: “Na drodze do zjednoczenia USA i Europy stoją zróżnicowane bogactwa poszczególnych krajów, dlatego zamiast podnieść poziom krajów biednych łatwiej będzie zubożyć bogatsze kraje Europy. Bogatsze kraje będą musiały pokryć zadłużenie uboższych, najistotniejszym krajem w Europie są Niemcy, dlatego trzeba je zadłużyć na pokolenia, a sami Niemcy muszą zrozumieć, że trzeba pomagać innym i być chętnym do współpracy. Należy do tego wykorzystać wszystkie możliwości, jakie się nadarzą, a jeżeli dojdzie do jakichkolwiek protestów to będą one jedynie ze strony organizacji prawicowych, od których większość społeczeństwa się dystansuje i nie przyłączy się do nich, z tego względu, że poprzez wieloletnie wychowanie społeczeństwa i propagandę nie będą oni ryzykowali, że zostaną posadzeni o prawicowe poglądy. Ze względu na możliwość wojny religijnej muzułmanie bardzo się nam przysłużą w utracie tożsamości narodowej, która musi być wykorzeniona, wszystko musi się dokonać do roku 2018.”

GEORGE SOROS

„UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie… UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji… Środki na ten cel można pozyskać emitując długoterminowe obligacje.”[1]

Soros nie tylko chce zadłużyć kraje UE sprowadzając miliony imigrantów ale utworzył również program o budżecie 150 mln zł na walkę z każdym słowem sprzeciwu wobec tej zaplanowanej inwazji Europy i Polski. Program zwalczania „mowy nienawiści” to projekt kneblowania ust wszystkim oponentom islamizacji Polski, jest on finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.[2]

DŻIHAD W EUROPIE

Ta armia zmierza prosto do wyznaczonego miejsce docelowego[3] gdzie będzie oczekiwać na iskrę, która zapali Dżihad. W Koranie i muzułmańskiej tradycji dżihad oznacza wszelkie starania podejmowane w imię szerzenia i umacniania islamu: zarówno poprzez walkę zbrojną, jak i nawracanie niewiernych. Do rozpoczęcia świętej wojny z niewiernymi będzie potrzebna początkowa iskra, być może kolejna prowokacyjna akcji Fałszywej Flagi, być może będzie to atak terrorystyczny wymierzony w islamistów.

W mediach systemowych uruchomiona została wojna propagandowa, w której rozmiar manipulacji przestaje już być akceptowalny przez społeczeństwo. Na ekranach telewizorów przedstawiane są obrazy ubogich rodzin z małymi dziećmi, te dzieci są celem wyłapywanym w tłumie imigrantów przez systemowych operatorów kamer i reporterów telewizyjnych dla poruszenia naszych serc oraz gruczołu łzowego aby zatuszować brutalny obraz muzułmańskiej inwazji Europy.

W opisanym wcześniej artykule z 15 sierpnia znajduje się jeszcze jedna niepokojąca informacja, o ile plan zadłużenia Niemieckich podatników utrzymaniem milionowej fali emigrantów został już wprowadzony w życie, to realizacja kolejnego planu jest jeszcze przed nami. Niemiecki serwis powołuje się na informacje pochodzące od amerykańskiego oficera NATO, który mówi o użyciu wojsk Blacka Water do wywołania zamieszek i wprowadzenia Wojny Domowej.

Pragnę zaznaczyć, że podane informacje nie są potwierdzone, niemniej przedstawiony scenariusz wydarzeń daje nam szanse spojrzenia na problem w szerszej perspektywie i samemu ocenić, jak bardzo jest on realny do zrealizowania. Dla wielu ludzi opis wydarzeń będzie odebrany jako kolejna teoria spiskowa ale dla tych wszystkich, którzy uważnie śledzą wydarzenia zarówno w USA (obozy FEMA), jak i w Europie (napływ żołnierzy Państwa Islamskiego), scenariusz wydaje się nie tylko bardzo prawdopodobny ale wręcz pozwala poukładać wszystkie puzzle w jedną całość.

BLACK WATER (ACADEMI)

Jest to prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 r. Firma jest alternatywnie nazywana firmą najemniczą lub ochroniarską. szkoli ponad 40 000 osób rocznie, z wielu wojskowych służb oraz innych, różnorodnych agencji.

Blackwater jest obecnie największym z trzech prywatnych przedsiębiorstw, z którymi współpracuje Departament Stanu USA, mającym 987 operatorów, z czego 744 to obywatele Stanów Zjednoczonych. Co najmniej 90 procent dochodów pochodzi z rządowych kontraktów, a dwie trzecie z nich to tzw. kontrakty no-bid, czyli takie, do których realizacji została wybrana tylko jedna firma ze względu na doświadczenie w tej dziedzinie.

3 października 2007 r. dziennik Washington Post opublikował artykuł o ewakuacji polskiego ambasadora Edwarda Pietrzyka po ataku rebeliantów w Iraku przez helikopter MD-530F firmy Blackwater, wydarzenie było opisane również przez Telewizja Polska i Polska Agencja Prasowa.[4]

CZARNY SCENARIUSZ

Scenariusz wydarzeń według amerykańskiego oficera NATO został opracowany przez amerykańskie think tanki i przewiduje w latach 2020-2025 wojny domowe w USA i Europie. Plan przewiduje wykorzystanie żołnierzy z jednostek specjalnych BlackWater, które mają prawo do przewożenia broni na terenie Europy i USA, dzięki czemu najemnicy będą mogli przetransportować na ciężarówkach amunicje pod ośrodki dla uchodźców wielu dużych miast jednocześnie, co miałoby doprowadzić do niewyobrażalnego chaosu w Europie i USA.

BROŃ DLA “UCHODŹCÓW”

Zaledwie 2 tygodnie temu grecka policja przechwyciła transport prawie 10 tysięcy sztuk broni, która była transportowana jak pomoc humanitarna dla „uchodźców”.[5]

Jesteśmy w trakcie kolejnego etapu na drodze do pełnej kontroli społeczeństwa, po stworzeniu chaosu ludzie sami będą prosić o większą kontrolę, sami oddadzą wolność w zamian za zaprowadzenie porządku, według przygotowanego planu 3 kroków: Problem Reakcja Rozwiązanie.

Tłumaczenie i opracowanie: Marcin KrW, Michał KK
Źródło: Wolna-Polska.pl

PRZYPISY

[1] https://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-ue-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-2015-09

[2] http://wolna-polska.pl/wiadomosci/fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom-wideo-2015-09

[3] http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

[4] http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/10/03/AR2007100300232.html, http://www.tvp.pl/publicystyka/aktualnosci/byli-najemnicy-z-blackwater-powstrzymaja-rewolucje/4524509, https://pl.wikipedia.org/wiki/Academi

[5] http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bron-w-pojemnikach-z-pomoca-dla-uchodzcow-2015-09, http://wolnemedia.net/polityka/kontener-z-pomoca-dla-uchodzcow-jest-pelen-broni/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
che
Użytkownik
che

No a jakby te statki przekierować do USA, czy rasistowska elita ich tam przyjmie ? Chyba przed wybuchem wojny w Europie powinniśmy określić, namierzyć wszystkie osoby stanowiące trzon NWO na całym świecie. Wtedy ew. wojna zostanie zgaszona w zarodku i nastanie prawdziwa demokracja w formie netokracji.

cinq2
Użytkownik
cinq2

Jakiś czas temu w artykule o uchodźcach napisane było, że Niemcy
chętnie przyjmują imigrantów ze względu na to, że będą tanią siłą roboczą.
Wynika z tego, że jest to z korzyścią dla Niemic.

A dziś taki artykuł w którym napisane jest zupełnie co innego.
Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego ta sprawa ma dwie tak różne strony ?

Interesuje mnie również dlaczego niemiecki rząd zgadza się na tak destukcyjne kroki wiedząc o tym dokumencie.
Bo jeśli my o nim wiemy to podejrzewam, że rząd tego państwa tym bardziej.

agama
Użytkownik

Kukiz ma rozsądne i racjonalne podejście do kwestii imigracji (a tym samym i moje nieustanne poparcie):

https://www.youtube.com/watch?v=X90IP27C5M0

lboo
Użytkownik
lboo

@cinq2: Tania siła robocza spowoduje wzrost bezrobocia wśród Niemców. Więc trzeba będzie tym bezrobotnym wypłacać socjal (który jest znacznie większy niż u nas). A więc bezrobotni będą kosztować pomimo że przestaną pracować. Dodatkowo imigranci sprowadzą rodziny, które też będą pobierać socjal. A więc Niemcom sie to nie opłaca. Opłaca się prywatnym przedsiębiorcom, którzy dzięki bezrobociu będą mogli mniej płacić za pracę.
W efekcie Niemcy będą musiały zwiększyć wydatki. Żeby zwiększyć wydatki albo podniosą obciążenia podakowe, albo zwiększą zadłużenie. W drugim wypadku zarobią drukarze waluty. A w każdym stracą obywatele.

mackadmin
Użytkownik
mackadmin

Ludzie, sprawa jest bardzo prosta. – O co tutaj chodzi? O to aby cofnac nas do sredniowiecza i zrobic parobkow,.. Rozpitolic cywilizacje i pogrzebac jej demokratyczne, wolnosciowe idee. Cofnac zegar technologicznego postepu po tym, jak Putim zapowiedzial nadejscie technologii 4-tej generacji – o to wlascie toczy sie gra. Dlatego potrzebny jest import zacowania cywilizacyjnego pod transparentami jakiejs tam ideologi religijnej.

cinq2
Użytkownik
cinq2

@Iboo: Wybacz, ale nie doprecyzowałem.
Tam również było napisane, że niemcom BRAKUJE nisko wykwalifikowanych pracowników ponieważ większość społeczeństwa jest wykształcona. Wnioskuje, że skoro są braki to, musi być dla nich miejsce (imigrantów) dlatego ciężko tu mówić o zabieraniu pracy niemcom i płacenia socjału.

Dlatego w dalszym ciągu mam wrażenie, że jeden artykuł opisywał zalety imigrantów w niemczech a ten dzisiejszy ich destrukcyjny wpływ.
Nie potrafię przez to wyciągnąć odpowiednich wniosków.

Czepiam się szczegółów, ale mają dla mnie dość duże znaczenie w rozumieniu sytuacji tym bardziej, że od niedawna zacząłem się interesować tym co dzieje się na świecie więc pewnie mam dość ubogi światopogląd.

zk
Użytkownik
zk

cos mi sie zdaje ze wszystkie rzady poszczegolnych krajow sa scisle powiazane z NWO.