III wojnę światową rozpęta „poplecznik diabła”

Opublikowano: 06.05.2019 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 827

Prorok z Nigerii ujawnia, kto rozpęta III wojnę światową. Według przepowiedni Sylvestra Nmanvoka jeden z obecnych polityków Zachodu zasieje ziarno niezgody na arenie międzynarodowej.

Wcześniej Nigeryjczyk przepowiedział zmianę władzy w swoim kraju, opisując w najdrobniejszych szczegółach przewrót państwowy, który miał miejsce w 1998 roku.

Nmanvoka prorokuje, że wojna wybuchnie z winy amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. Prorok jest przekonany, że w osobie prezydenta USA sam „poplecznik diabła” doszedł do władzy. Jego działania doprowadzą w końcu do wybuchu III wojny światowej, zagłady milionów ludzi i rozpadu Stanów Zjednoczonych, a także do totalnej dyktatury i końca świata.

Jego zdaniem wojna rozpocznie się w wyniku zakrojonego na wielką skalę ataku terrorystycznego. Nie wiadomo, kiedy i gdzie dojdzie do tej tragedii. Nmanvok twierdzi, że Trump oskarży o niego Koreę Północną i Rosję, a następnie obwini te kraje o „wszelkie nieszczęścia na naszej planecie”.

Nigeryjski prorok twierdzi też, że 44. prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama poprowadził ludzkość przeciwko Bogu.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. emigrant001 06.05.2019 20:22

  Nie wierzę w proroctwa wróżby itd. Ale logicznie myśląc to prawdopodobny scenariusz.
  USA zburzyły 2 wieże we własnym kraju aby pozyskać zgodę własnych obywateli na wojnę z szeroko pojętym terroryzmem i wiedzą jak użyć tego sposobu raz jeszcze. Muszą tylko wystąpić konieczne warunki jak gospodarczy kryzys, upadek petrodolara.
  Na dziś mają przewagę militarną, ale nie trzeba wcale AI żeby obliczyć, kiedy swoim potencjałem zdetronizują ich Chińczycy. Pytanie jest nie czy? tylko kiedy?

 2. Dawid 07.05.2019 13:04

  To ich rozpadnięcie ma sens. Praktycznie USA już dawno się rozpadło, podtrzymują to tylko sztucznie przy życiu, ale pytanie jak to będzie wyglądało oficjalnie, albo wykreują jakiś ogromny kryzys gospodarczy albo jakaś wojna.

 3. kufel10 07.05.2019 20:46

  To będzie oczywista bzdura. Ciemnym i przestraszonym ludem łatwiej kierować. Ciekaw jestem czy ktoś finansuje tych złotoustych koperfildów i nostradamusów, i czy wiedzą co czynią. Choć to pewnie oczywiste.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.