III wojna światowa wybuchnie w Libii i Syrii?

Opublikowano: 27.06.2011 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 814

To samo wiarygodne źródło tej witryny, które poinformowało o śmierci Osamy bin Ladena 4 godziny wcześniej niż podały to media, zaalarmowało nas o istotnych ruchach występujących na Bliskim Wschodzie.

„Prawdziwa wojna zacznie się w Libii i Syrii w ciągu siedmiu dni. Może kilka dni później, ale na pewno się rozpocznie”.

Po usłyszeniu tej wiadomości, ten długoletni oficer wywiadu powiedział mi: “Jestem naprawdę wstrząśnięty, i dzisiaj nie wiem co powiedzieć, nie wiem co zrobić”. Twierdzi, że to jest początek III wojny światowej.

Według niego, w wojsku istnieje wiele frakcji, a niektóre z nich obawiają się, że będą funkcjonowały bez zgody Kongresu, oraz że może to wywołać kryzys konstytucyjny, co do zasadności tego rodzaju rozkazu od szefa, bez specjalnej zgody Kongresu, który rozważał legislację w celu wyeliminowania finansowania wszelkich działań w Libii.

Z drugiej strony są grupy w wojsku, które “nigdy nie widziały bomby, której nie chciały zrzucić” – twierdzi oficer. Kontynuował: “nie mamy personelu, ponieważ wtedy cały kontynent afrykański się rozklei. Wskoczysz do Libii i Syrii, to wskoczyłeś do Iranu. Naprawdę bardzo szybko dowiesz się, czy Iran ma broń nuklearną, czy nie ma, bo to nie interesuje ich w tej chwili, dla nich jest to zagrożenie egzystencjalne”.

Analitycy wojskowi zauważyli ogromny obszar afrykańskiego kontynentu, oraz trudności prowadzenia wojny w tym regionie. Amerykańska armia stworzyła AFRICOM w celu koordynowania różnych baz wojskowych i oddziałów w Afryce.

“W wiadomościach pokażą się oznaki w ciągu najbliższych kilku dni, ale wszystkie aktywa, lotniskowce, okręty podwodne itd. są już na miejscu dla tego rodzaju operacji” – dodał. Jest również głęboko zaniepokojony faktem, że jeśli to nastąpi, Chińczycy i Rosjanie będą również zmuszeni do skoku (po drugiej stronie).

Autor: Chris Kitze
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: Before It’s News
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11 komentarzy

 1. s80 27.06.2011 09:55

  Czas najwyższy na rozpoczęcie sądu ostatecznego, ci którzy zawierzyli jeszcze w jakikolwiek ratunek tej planety przez samych ludzi (ewentualne ruchy przeciwko NWO) zmartwią się! Jedyny ratunek przyjdzie poprzez Sprawiedliwy sąd jedynego BOGA ABRAHAMA, IZAAKA, JAKUBA, oraz jego syna JEZUSA.

  Ten kto w tę nadzieję zawierzył nie martwi się o jutro nawet jeśli miało by braknąć chleba czy wybuchać bomby nad głową bo ci co czychają na ludzkie życie ducha ludziego i jego zebranych skarbów odebrać nie potrafią, ten kto nie zawierrzył może jeszcze to zrobić, chyba że jest głupi i wierzy że sam coś osiągnie (ruchy New Age) bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz.

  Oczyszczanie planety czas rozpocząć 🙂

  Czytajcie Biblię i sprawdzajcie czy tak się sprawy mają jak obecnie na świecie!
  Amen.

 2. memento 27.06.2011 10:02

  @s80, pasjonująca przemowa. Mam nadzieję, że porwiesz jak najwięcej równych sobie intelektem ludzi do modlitwy i oczekiwania na pomoc od Boga.

 3. siwydym 27.06.2011 10:13

  Czytalem kiedys wypowiedz Johna Lennona. (W wolnym tlumaczeniu brzmialo to tak)

  “Nasze spoleczenstwo rzadzone jest przez szalencow, ktorzy maja szalone cele. Uwazam, ze kierowani jestesmy przez opetanych w kierunku tragicznego konca. Mysle, ze dlatego iz o tym mowie, zostane zamkniety jako szaleniec i to jest to szalone w tym wszystkim”

  Pozdrawiam

 4. mgmg 27.06.2011 12:24

  Przeżyja ci co mają maski gazowe. 😀
  Idę sprawdzić datę ważności pochłaniaczy do nich.

 5. Teleo 27.06.2011 15:08

  @s80

  Masz rację, musi wypełnić się to wszystko, co jest zapisane, bo dzień Pański nie nadejdzie, zanim nie objawi się syn zatracenia. Pokładajmy więc ufność w Panu Jezusie Chrystusie a on doda nam sił w czekającej świat próbie – “Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych”. Niech Ci Bóg błogosławi!

 6. mgmg 27.06.2011 18:32

  Z Bogiem jest tak, że w historii ludzkości wystepowały ich dwa rodzaje: Widzialne i niewidzialne. Tam gdzie ludzie nie wierzyli w Boga Stwórce natychmiast pojawiał się Bóg “widzialny” i się nim ogłaszał (np: faraon). I w taki sposób ludzie zawsze mieli Boga. Różnica taka, że Bóg niewidzialny “dał” dekalog i znikł a Bóg “namaszczony” będzie robił co mu sie podoba w swoje imię a szaleństwu jego nie będzie końca. I który lepszy?
  Nie to, że mówie teraz, że tylko Bóg katolicki jest jedyny prawdziwy. Mówię, że może ludzie (w sensie ludzkość) go wolą aby zagwarantować sobie to, że nie powróci ludzki bożek i zarząda władzy boskiej nad światem.
  Chyba, że zniszczy wszystkie religie…
  A może już się panoszy tylko nie znamy jeszcze jego imienia?

 7. Hassasin 27.06.2011 18:34

  @s80
  To awitaminoza czy dobra chemia od dillera ?

 8. stud 27.06.2011 19:16

  Fenix chyba WRI a nie WIR 😉

 9. orjo 28.06.2011 10:47

  s80 DOBRZE mówisz ,ale uszy nie słyszą a szydercy szydzą .
  Boża CIERPLIWOŚĆ dobiega końca wszystkie ZNAKI na Niebie i Ziemi wskazują ,ze Stwórca mówi DOŚĆ !
  Modlitwy zanoszone przed Tron Boga sa jak węgle rozżarzone które spadną na głowę szyderców jako opamiętanie.
  Wojna jest czymś przerażającym a walka rozgrywa sie o zatrzymanie wpływów mocy ciemności.

 10. ahoj 28.06.2011 10:56

  Czy ktoś z czytających jest szydercą?

 11. orjo 28.06.2011 11:31

  Myslisz ,ze sie przyzna ze jest .
  ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.