III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

Opublikowano: 03.06.2019 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 433

2 czerwca 2019 roku w Warszawie odbył się III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień.

Protest, a potem marsz rozpoczął się o godz. 12.00 pod Szpitalem św. Zofii przy ul. Żelaznej 90, następnie przeszedł ulicami Warszawy na Plac Zamkowy zatrzymując się po drodze w kilku miejscach jak, Urząd Miejski przy Placu Bankowym, Główny Inspektorat Farmaceutyczny przy ul. Senatorskiej, Ministerstwo Zdrowia przy ul. Miodowej.

Było wiele przemówień, m.in. Justyna Socha Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Grzegorz Braun, dr Hubert Czerniak, dr med. Katarzyna Bross-Walderdorff, mec. Arkadiusz Teter, gość specjalny dr Andy Wakefield z Texasu.

Przed wejściem do Ministerstwa Zdrowia zostały zapalone znicze, złożone zabawki wraz ze zdjęciami dzieci, które zmarły z powodu powikłań poszczepiennych.

Pełna informacja i wolny wybór w kwestii szczepień, to prawo, którego domaga się coraz większa rzesza ludzi, nie tylko rodziców, ale także lekarzy, naukowców, różnych działaczy. Marsz przemilczany zupełnie przez media.

Nie obyło się też, bez prowokacji. Były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz zakamuflowany, w damskiej peruce, przyszedł zakłócić III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Jak widać jego bezczelność i arogancja nie ma granic.

Policja zaopiekowała się nim w odpowiedni sposób. W łapy takiego typa oddajemy zdrowie i życie naszych dzieci!

Autorstwo: Ewinia
Źródło: NEon24.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Aida 03.06.2019 21:45

  Muzeum Muzeum Auschwitz odniosło się do tego:
  „Instrumentalizacja tragedii ludzi, którzy cierpieli i ginęli w obozach koncentracyjnych po to, by wyrazić sprzeciw przeciwko szczepieniom ratującym ludzkie życie, jest objawem moralnej i intelektualnej degeneracji”.

  Jeśli ci ludzie nie rozumieją, gdzie jest problem w ich zachowaniu powinni się udać do psychiatry i na długotrwałe leczenie, to jest skandal po prostu. Wstyd.

 2. MakSym 03.06.2019 22:38

  Tak, “muzeum Auschwitz”, kogokolwiek to oznacza, to faktycznie specjalista od tematyki szczepień.
  Co oznaczały ich pasiaki wie każdy, kto nie jest tak tępy jak Aida i ma jakieś pojęcie o faszysttowskich poczynaniach szczepionkowych prymitywów.

 3. Aida 03.06.2019 23:19

  MakSym specjalista ds. szczepień

  Muzeum Auschwitz specjalistą od tematyki szczepień nie jest, ale być nie musi, natomiast ma prawo krytykować dziecinne, żałosne, karygodne zachowanie tych ludzi. A to, że ich bronisz, zero wrażliwości, refleksji na ten temat, jak nieprzyzwoite i karygodne to jest, wykorzystywanie tych zbrodni, ofiar do takich gierek, ach szkoda strzępić…

 4. MakSym 04.06.2019 11:12

  Tutaj jest wypowiedź pomysłodawcy akcji z pasiakami
  https://www.facebook.com/mateusz.duzinkiewicz.908/videos/vb.100034077127411/142030026942901/
  Od kogoś takiego jak Aida bynajmniej nie oczekuję minimalnego nawet zrozumienia – w mojej ocenie jest po prostu na to zbyt tępy/tępa ale może komuś coś to wyjaśni.

  Jako ciekawostka, jak sam mówi – dziadek tego człowiek był Żydem, walczącym podczas wojny z III Rzeszą.
  Przeżył ją, a zabiła go, jak to się często zdarza u osób starszych…. szczepionka “na grypę”.

 5. Aida 04.06.2019 11:40

  MakSym

  Tylko na tyle cię stać, osobiste wycieczki? Postaraj się bardziej!
  Nie ośmieszaj się z tymi “mocnymi” argumentami. No przecież widzę, że NIC niewłaściwego nie widzisz w ich zachowaniu, do tego szukasz jeszcze argumentów na usprawiedliwienie tego obrzydlistwa. Wstyd MakSym wstyd. Ohydna instrumentalizacja, może i dla wzmocnienia przekazu, ale wyszło słabo, samozaorali się, na pewno sympatii im nie przybędzie.

  Ps. nie jestem odosobniona w swojej opinii, że przegięli tym razem, popatrz na komentarze na forach, takich ludzi jak ja są tysiące.

 6. MrMruczek 07.06.2019 03:45

  @Aida
  Faszystowskie Niemcy prowadziły doświadczenia na ludziach właśnie w obozach koncentracyjnych m.in. testując szczepionki. Dziś lobby farmaceutyczne w jeszcze bardziej perfidny sposób zmusza ludzi by szczepili swoje dzieci ryzykując ich zdrowiem i życiem.
  Świat tak zarządzany staje się jednym wielkim obozem koncentracyjnym.

  W pełni popieram formę protestu!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.