Idę po rozum do głowy, nie idę na studia

Opublikowano: 14.09.2017 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Idę po rozum do głowy, nie idę na studia

Liczba wyświetleń: 750

Michał Paca próbuje uświadomić, że 17 lat nauki w polskiej szkole to czas w dużej mierze zmarnowany. Nie przyczynia się do wejścia na rynek pracy młodych ludzi świadomych swoich mocnych stron. Założyciel i prezes Fundacji Rzucam Szkołę. Promotor indywidualnego podejścia do edukacji i rozwoju osobistego. Człowiek wielu pasji, którymi stara się zarażać wszystkich dookoła. Aktywny przedsiębiorca branży ekologicznej. Odzyskuje surowce z odpadów i produkuje naturalne nawozy. Uwielbia pracować ze szczęśliwymi ludźmi. Rozkręca się w tańcu i w podróży.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Abnegat 14.09.2017 13:23

    Znam TedEx-y od kilku już lat (zagraniczne nagrania) i z przykrością muszę stwierdzić, że to co reprezentuje sobą polska edycja (przynajmniej nagrania prezentowane na forum WM) to dno, muł i wodorosty

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.