I o to chodzi! Macie się bać!

Opublikowano: 14.01.2022 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2625

Macie być święcie przekonani o realnym zagrożeniu! I nie jest ważne, ile w tym prawdy. Testowane jest wasze stadne zachowanie przed czymś większym, przed jakimś wydarzeniem, posunięciami, które będą dotyczyć niemal wszystkich ludzi na Ziemi. To test na posłuszeństwo, sprawdzian jak daleko można ograniczyć waszą wolność bez buntu. Jak długo można was przetrzymywać w areszcie domowym, niby dla waszego dobra? Macie się bać!

Macie być w takim strachu, że sami będziecie donosić na swoich sąsiadów, znajomych, współpracowników, itd., że nie nosi kagańca, że rozmawiali bez zachowania dystansu, że robił grilla w swoim ogródku, a nie siedział tak jak wy w areszcie domowym.

Nie będzie potrzeby dużego zaangażowania policji i innych służb do pilnowania was i tresowania. Nie potrzeba drutów kolczastych, obozów i wieżyczek strażniczych.

Będziecie sami prosić wasze władze o ograniczenie waszej wolności w imię zachowania życia, zdrowia, bezpieczeństwa, ciepłej wody w kranie, prądu i gazu i chleba powszedniego.

Dobrowolnie pozbędziecie się podstaw wolności dając sobie wszczepić mikro-implant, który będzie informował waszych panów o waszym zachowaniu, o posłuszeństwie, lub nie, gdzie jesteście, z kim się spotykacie.

Oni będą decydowali o tym, czy możecie nadal funkcjonować w społeczeństwie, czy też, po dotkliwych upomnieniach zostaniecie zesłani do obozów reedukacji (wariant optymistyczny) zwanych Izolatoriami.

Macie też żyć w nieświadomości, co jest prawdą, a co nie jest.

O tym zadecydują za was tzw. eksperci, a wy macie to przyjąć bez szemrania lub zamilknąć na zawsze.

Będziecie musieli, bez słowa sprzeciwu poddawać się serii corocznych szczepień, na co tylko wasze władze sobie zażyczą.

Zresztą, w strachu, dacie sobie wstrzyknąć wszystko. Nie będziecie mieć żadnych odłożonych pieniędzy w gotówce, bo gotówka nie będzie w użyciu.

Będziecie pod tym względem zależni od waszych panów-jedynie obrót bezgotówkowy. W momencie jakiegokolwiek nieposłuszeństwa zostaniecie wyłączeni z systemu.

Zostaniecie bez środków do życia. Zostaną rozbite naturalne instytucje i więzi społeczne (rodziny, wspólnoty religijne, narody, rynki gospodarcze).

Wkrótce Nowy Porządek Świata. Aby go wprowadzić bez przeszkód, wpierw trzeba wytworzyć chaos.

Ów chaos, wprowadzenie i utrzymywanie narracji zagrożenia jest dla łatwego modelowania nowego społeczeństwa, plastycznego jak glina pod wpływem strachu.

Służą temu codzienne dramatyczne komunikaty w formie tragicznych, dramatycznych doniesień mających na celu podtrzymanie niepewności, zależności i strachu.

Bardzo użyteczne i pomocne w tym procesie są media, które należą do globalnych korporacji.

Ważnymi instrumentami niezbędnymi do kontroli i inwigilacji będą wszelkie środki komunikacji: telefony, komputery wraz ze swoimi aplikacjami, a także systemy kamer, cyfrowej identyfikacji osób, itp.

Będziecie potraktowani tak samo jak bydło (przepraszam za porównanie) – jako obowiązkowe zostaną wprowadzone systemy identyfikacji (oznakowania) widocznego z daleka (podobne do oznakowania bydła, mam nadzieję, że znaki nie będą wypalane) oraz bardziej ukrytego, pod skórą, w celu szczegółowej kontroli.

Przewidziany do iniekcji jest czynnik nazwany (nomen omen) Lucyferazą.

To rodzaj enzymu, który w połączeniu ze światłem daje efekt bioluminescencji.

Zatem przewidywane jest odczytywanie twoich danych na twojej skórze.

Nie ukryjesz ich.

Potem już tylko będziecie sterowani i kontrolowani niczym stado owiec.

Zagrody dla stad już są przygotowane.

To nie jest film Sci-fi, to nie jest teoria spiskowa.

To spisek, który jest faktem.

Sami widzicie: to się dzieje naprawdę, teraz, dziś, jutro!

Cel jest jeden: wasze totalne zniewolenie i eksperymenty na ludziach na masową, globalną skalę.

I tu smutna konkluzja: okazuje się, że dość łatwo jest manipulować ludźmi…

Przy okazji korona-zamętu, rząd cieni chce załatwić swoje interesy dotyczące władzy absolutnej.

Źródło: OdkrywamyZakryte.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Kaczor3333 14.01.2022 11:45

    Już o tym pisałem i powiem jeszcze raz. Przydałaby się tu wielka asteroida która zrobiłaby porządek, z Nowym Porządkiem Świata, Władcami, depopulacją, ekologią, i innymi trapiącymi ludzkość problemami.

  2. Admin WM 14.01.2022 11:57

    Ale wiesz, że stałbyś się jedną z ofiarą asteroidy?

  3. Cami 14.01.2022 12:13

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.