Huntergate w USA?

Opublikowano: 16.10.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 961

W Stanach Zjednoczonych, zaledwie kilka tygodni przed wyborami prezydenckimi doszło do nowej afery, która może wpłynąć istotnie na ostateczny wynik głosowania. Chodzi o wyciek maili i dokumentów pochodzących z komputera Huntera Bidena – syna Joe Bidena, głównego rywala Donalda Trumpa z ramienia Partii Demokratycznej.

Kontrowersyjne dane upublicznił Rudy Guliani a pochodzić one mają od właściciela serwisu komputerowego, do którego dostarczono popsuty komputer Mac Book Pro. Klient, który przyniósł do naprawy uszkodzony przez wodę laptop nigdy się po niego nie zgłosił, nigdy też nie zapłacił za usługę. Nie był również zainteresowany zawartością dysku twardego, na którym jak się okazało, znajdowały się prywatne zdjęcia, korespondencja i dokumenty Huntera Bidena.

Ujawnione dokumenty pokazują ciemne kulisy międzynarodowych interesów oraz mechanizmy jakie rządzą dzisiejszą polityką. Wiele informacji dotyczy między innymi kontaktów Bidena z ukraińskim politykiem Wadymem Pożarskim z jednej strony, z drugiej naciski ze strony ówczesnej administracji USA (w tym wiceprezydenta Joe Bidena) na władze Ukrainy, by te odwołały ówczesnego prokuratora generalnego Wiktora Szokina ze stanowiska. Szokin miał być niewygodny dla interesów amerykańskich w tym kraju i finalnie oskarżony o korupcję został pozbawiony stanowiska.

Inny interesujący wątek dotyczy Chin, gdzie jak ujawnia NY Post, Biden zawiązywał przynajmniej kilka spółek, w tym w sektorze energetycznym a także spółki joint-venture z chińskimi biznesmenami powiązanymi z KPCh.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Na podstawie: NYPpost.com
Źródło: Orwellsky.blogspot.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

Haha białe kapelusze robią trrrrrr (dobą robotę)
Mamy obecnie czerwony październik. O czym piszę? Poszukajcie w sieci na własną rękę