Hucpa stulecia

Opublikowano: 06.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1732

Materiał wideo pokazuje krok po kroku w bardzo przystępny sposób, jak politycy PiS-u od samego początku rządów zarzynają polską gospodarkę. W 2016 roku pod rządami premier Beaty Szydło podpisano bardzo niekorzystną finansowo dla Polski umowę z Izraelem.

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 07.06.2023 00:34

    Rozumiem to, ale jak w demokracjach bywa tak i w Polsce, ludzie wybierają innych na swoje podobieństwo. Jest internet, można poświęcić te 14 godzin tygodniowo i się samoulepszyć a nie tracić znacznie więcej czasu na bzdury i gonieniu zajączka. Ten czas wydaje się skończył. Polskę widzę w czarnych barwach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.