Holendrzy próbowali przeniknąć do Strefy 51

Opublikowano: 13.09.2019 | Kategorie: Paranauka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 16

Amerykańska policja aresztowała dwóch Holendrów za próbę przedostania się na terytorium Strefy 51 z dronem i kamerą – poinformował portal „Dutch News”.

W lipcu około 2 mln osób wyraziło na „Facebooku” chęć udziału w szturmie amerykańskiej bazy wojskowej Strefa 51. Chcieli potwierdzić przypuszczenia, że ukryto tam dowody potwierdzające, że kosmici odwiedzili Ziemię, a nawet samych kosmitów. Akcję zaplanowano na 20 września, ale na początku sierpnia usunięto ten profil z portalu społecznościowego.

Dwudziestolatkowie, Ties Granzier i Govert Sweep, zostali zatrzymani we wtorek. Holendrzy przeniknęli w głąb strefy bezpieczeństwa (około 4,8 km). W samochodzie mieli dron, kamerę i notebooka. Mężczyźni powiedzieli, że widzieli znaki ostrzegawcze, ale i tak chcieli zobaczyć Strefę 51.

Dwudziestolatkowie mają po kilka kanałów na YouTube z dziesiątkami tysięcy subskrybentów. Na kanale Sweep wyjaśnił, że podróżuje po świecie w poszukiwaniu niełatwych przygód.

Baza wojskowa Strefa 51 w amerykańskim stanie Nevada od dawna kojarzy się w świadomości społecznej z teoriami spiskowymi dotyczącymi pozaziemskich form życia. W filmie z 1996 roku „Dzień niepodległości” baza jest laboratorium, w którym przeprowadzane są eksperymenty na kosmitach, ale prawdziwej jej przeznaczenie nie jest znane. Amerykańskie władze potwierdziły jej istnienie w 2013 roku. Jest to jeden z najlepiej chronionych obiektów w USA.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o