Holendrzy próbowali przeniknąć do Strefy 51

Opublikowano: 13.09.2019 | Kategorie: Paranauka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 543

Amerykańska policja aresztowała dwóch Holendrów za próbę przedostania się na terytorium Strefy 51 z dronem i kamerą – poinformował portal „Dutch News”.

W lipcu około 2 mln osób wyraziło na „Facebooku” chęć udziału w szturmie amerykańskiej bazy wojskowej Strefa 51. Chcieli potwierdzić przypuszczenia, że ukryto tam dowody potwierdzające, że kosmici odwiedzili Ziemię, a nawet samych kosmitów. Akcję zaplanowano na 20 września, ale na początku sierpnia usunięto ten profil z portalu społecznościowego.

Dwudziestolatkowie, Ties Granzier i Govert Sweep, zostali zatrzymani we wtorek. Holendrzy przeniknęli w głąb strefy bezpieczeństwa (około 4,8 km). W samochodzie mieli dron, kamerę i notebooka. Mężczyźni powiedzieli, że widzieli znaki ostrzegawcze, ale i tak chcieli zobaczyć Strefę 51.

Dwudziestolatkowie mają po kilka kanałów na YouTube z dziesiątkami tysięcy subskrybentów. Na kanale Sweep wyjaśnił, że podróżuje po świecie w poszukiwaniu niełatwych przygód.

Baza wojskowa Strefa 51 w amerykańskim stanie Nevada od dawna kojarzy się w świadomości społecznej z teoriami spiskowymi dotyczącymi pozaziemskich form życia. W filmie z 1996 roku „Dzień niepodległości” baza jest laboratorium, w którym przeprowadzane są eksperymenty na kosmitach, ale prawdziwej jej przeznaczenie nie jest znane. Amerykańskie władze potwierdziły jej istnienie w 2013 roku. Jest to jeden z najlepiej chronionych obiektów w USA.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.