Holenderscy uczniowie muszą modlić się w meczecie

Opublikowano: 04.10.2018 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2992

Wstrząsające nagrania wideo i raport holenderskiej organizacji “Klap uit de school” pokazują, że liczne holenderskie dzieci zmuszane są by oddawać hołd islamowi.

Powyższy materiał wideo pochodzi z lat 2016-2018. Pod koniec filmu staje się jasnym, że wiele szkół odwiedza meczety.

Holenderska organizacja Klap uit de school mówi, że każdego dnia wiele klas dzieci zmuszanych jest, by odbywać wycieczki do meczetów, podczas których muszą modlić się za islam.

Dzieci odwiedzają “meczety, które często zapraszały salafickich kaznodziejów, którzy wyzywali niewiernych od psów i wzywali do ​​dżihadu” – informuje Klap uit de school na swojej stronie internetowej.

Według organizacji “holenderskie dzieci są instruowane przez imama, aby klękały i modlił się”, co nie jest „niewinnym rytuałem, lecz częścią islamskiej strategii podboju”.

Organizacja chce doradzać rodzicom w kwestii ich praw, by trzymali swoje dzieci z dala od tego rodzaju wycieczek. Kolejnym celem jest ochrona holenderskich dzieci w wieku szkolnym przed islamską indoktrynacją.

Na podstawie: KlapuitdeSchool.nl
Źródło oryginalne: Voice Of Europe
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. MasaKalambura 04.10.2018 12:43

  Rzeczywiście na filmie wykazano, że dzieci się zmusza do modlitwy. Coś okropnego…

  Chociaż nauczycielki już nie specjalnie się modlą. No i stroje jakieś nie ten teges. I ustawienie chłopców i dziewcząt. To chyba jednak tylko niewinna zabawa.

  Bo poważna modlitwa to powaga w zachowaniu, i intencja spotkania ze Stwórcą. Czego na filmie nie ma.

 2. Aida 04.10.2018 12:59

  Chociaż nauczycielki już nie specjalnie się modlą. No i stroje jakieś nie ten teges. I ustawienie chłopców i dziewcząt. To chyba jednak tylko niewinna zabawa.

  Może nie znają religii, zasad, dostały przykaz jedynie…
  Niewinna zabawa, chyba by to w Szwecji nie przeszło, zabawa w modlitwę.

 3. MasaKalambura 04.10.2018 14:59

  W krajach ateistycznych to pewnie zbrodnia.

 4. Radek 04.10.2018 16:24

  A może to trening obronny? Tak aby każdy człowiek w razie nagłej potrzeby mógł udawać muzułmanina? W sumie dobrze umieć pomodlić się według każdej religii, a nie tylko “jedynej prawdziwej”. Wiedza i umiejętności nie zaszkodzą.

 5. Tallis Keeton 04.10.2018 22:00

  Tfu, co za nauczyciele tam są bez kręgosłupa 😀 Czyli synek tego brodatego pana jak rozumiem wzajemnie odwiedzał kościół i uczył się paciorka? 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.