Hołd lenny Polski wobec Izraela to… sukces rządu!

Opublikowano: 28.06.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1332

Wczorajsza kompromitacja polskiego rządu, który w ekspresowym tempie przepchnął ustawę o IPN w formie, jakiej oczekiwał Izrael, zszokowała wielu Polaków, zwłaszcza wyborców PiS. Ci biedni skołowani ludzie nie wiedzą już co mają o tym myśleć. Dlatego z odsieczą dla nich ruszyła rządowa maszyna propagandowa wyjaśniająca dlaczego to dotkliwe upokorzenie i manifestacja braku niepodległości oraz suwerenności Polski jest… sukcesem rządu.

Aby jakoś objaśnić elektoratowi dlaczego klęska i de facto poddanie się jurysdykcji Izraela, to wielki sukces, uruchomiono wszystkie państwowe środki masowego przekazu, które natychmiast zasypały “ciemny lud” niezbyt wyrafinowaną propagandą. TVP przerwało program i rozpoczęło wydanie specjalne pokazujące jak bez poszanowania zasad parlamentaryzmu, przepchnięto szybko i podpisano ustawę, której życzył sobie obcy rząd.

Początkowo funkcjonariusze medialni w rządowej telewizji, nazywani niekiedy dziennikarzami, mieli nieszczególne miny. Nagle okazało się, że nadzwyczajne posiedzenie Sejmu nie miało na celu zajęcie się ustawami śmieciowymi tylko zarządzonymi przez obcą władzę zmianami w polskim prawie. Szybko jednak zaczęto sugerować, że ta porażka i upokorzenie Polski na arenie międzynarodowej, to w istocie wielki sukces rządu PiS.

Najwyraźniej rządzący uważają, tak jak ich “minister propagandy”, Jacek Kurski, że ciemny lud kupi dowolny bullshit, o ile w odpowiedni sposób przedstawi się fakty, a jeśli wskazują one na upokorzenie i klęskę, to tym gorzej dla faktów i ogłupionym ludziom postanowiono wmówić, że jest wręcz przeciwnie.

Upokarzająca porażka dyplomatyczna polskiego rządu z krajem wielkości województwa dolnośląskiego, została poprzedzona konsultacjami podczas których władze Izraela powiedziały naszemu marionetkowemu rządowi jak ma brzmieć tekst ustawy o IPN penalizujący zrównywanie Polaków z prawdziwymi sprawcami holokaustu, czyli z Niemcami.

Ekspresowe majstrowanie w ustawie o IPN na zlecenie obcego rządu, przedstawiono jako genialny ruch strategiczny premiera Morawieckiego. Przetacza się myśl, że teraz gdy mamy porozumienie z mocarstwem Izrael, nie będzie już wolno mówić o “polskich obozach śmierci” . Każe nam się myśleć, że rezygnacja z karania za głoszenie takich kłamstw spowoduje, że nikt już tego więcej nie zrobi.

Nową ustawę o IPN, zgodną z oczekiwaniami Izraela, przegłosowano w polskim parlamencie w trybie pilnym, przypominającym bardzo tryb w jakim ostatnio głosowano w USA w przypadku słynnej ustawy 447, czyli żadnych dyskusji i pośpieszne głosowanie. PiS przeprowadził to w 90 minut, co jest swoistym rekordem i natychmiastowo podpisał ją prezydent Andrzej Duda.

Nowe prawo zostało wprowadzone w ciągu zaledwie kilku godzin. Pośpiech był tak wielki, że można tylko podejrzewać, że nasz marionetkowy rząd wypełniał polecenie z zagranicy, na którego wykonanie dostał jakieś ultimatum. To nie przypadek, że zmiany obwieścił premier Benjamin Netanjahu, po którym przemawiał, po angielsku nasz polski premier.

Niektórzy zwracają uwagę, że nawet za najbardziej betonowych czasów PRL nie zdarzało się, żeby w oficjalnym oświadczeniu polski premier czy nawet Pierwszy Sekretarz PZPR, przemawiał po rosyjsku. Pojawiają się też opinie, że Morawiecki po prostu po angielsku przepraszał swoich zwierzchników.

Trudno nie oceniać wczorajszych wydarzeń w kategoriach upokorzenia narodu polskiego. Wzmacnia to tylko poczucie klęski po nieudanym Mundialu i sugeruje, że jesteśmy kolonią, która została doprowadzona do porządku. Teraz czas na 300 miliardów dolarów roszczeń za mienie bezspadkowe. Rozpoczyna się ostateczna rozgrywka o przyszłość naszą i naszych dzieci.

Autorstwo: Admin ZNZ
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Łowca Androidów 28.06.2018 13:29

  “Poznasz głupiego po czynach jego.” – Forrest Gump

 2. net 28.06.2018 14:49

  Domyślam się dlaczego i co ustalili między sobą, jednak o tym czy to zadziała dowiemy się dopiero za jakiś czas. Ogólnie z “wyznawcami religii mamony” interesy robi się ciężko.

 3. kozik 28.06.2018 19:19

  1.Izrael wg Kissingera przestanie istnieć za ok. 4 lata. Gdzieś tych biednych ludzi trzeba przekwaterować i dlaczego właśnie Rzeczpospolita Przyjaciół jest najlepszym miejscem? Ci biedni ludzie stracą miejsce do życia-dlatego S.447 ułatwi odbieranie tubylcom tego, co odbudowali po II W.Ś. i przekazanie tułaczom.

  2.Skoro depenalizacja szkalowania Polaków okazała się takim sukcesem, to proponuję iść za ciosem i depenalizować tzw.kłamstwo oświęcimskie, na której to regulacji bazowała tegoroczna zmiana ustawy o IPN(kłamstwa o polskich obozach śmierci).

 4. polantek 29.06.2018 00:04

  Ale za to ten MM ładny i przystojny , do tego elokwętny i zna języki ( no może nie rosyjski) no po prostu szczytowe osiągnięcie ewolucji w naszym kraju i taki praktyczny co sie bedzie o szczególiki wadzic

 5. Fenix 29.06.2018 07:41

  Słowa Merkel , Niemców odpowiedzialnych za holokaust i II wojnę światową ,wyryć w kamieniu pomnikiem i postawić przed bramą obozu śmierci w Oświęcimiu . Napis wyryć w trzech językach , niemiecki , żydowski , polski . Żydzi po roszczenia to do Niemców .
  Żydzi waszego zakłamania mamy dość !

  Kto wypowie słowa “polskie obozy śmierci” dostanie fotografie kamienia ,z napisem
  odpowiedzialnych , hurtem ! Wtedy zgoda .

 6. emigrant001 29.06.2018 12:35

  @Atos Obawiam się, że w teoretycznym państwie mieszkają teoretyczni obywatele.

 7. polantek 29.06.2018 21:08

  Państwo może i teoretyczne ale społeczeństwo jeszcze nie, a może tak bojkocik jaki…

 8. emigrant001 29.06.2018 21:41

  wincyj ukraińców, wincyj Uzbeków i wszystkich, którzy będą pracować za miskę ryżu. Będzie wspaniałe społeczeństwo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.