Hodowano czteronożne kurczaki dla KFC

Opublikowano: 30.10.2015 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4851

Największy dostawca kurczaków dla KFC w Springdale (stan Arkansas) został podobno odwiedzony przez FDA z powodu masowych mutacji u tych zwierząt. To nie żadna tajemnica, że KFC hoduje swoje kurczaki z użyciem sterydów i hormonów w celu zwiększenia wydajności produkcji.

Jednakże zarzuty odnośnie zmutowanych kurcząt były powszechnie określane przez internet jako „teorie spiskowe”.

Obecnie nie ma już „teorii”, lecz udowodnione fakty. Poniżej zobaczysz, jak bardzo „zmutowano” te kurczaki z powodu ich naukowych eksperymentów. Oszacowano, że kurczaki, które mają cztery nogi, mają przynieść dodatkowe 12,5 miliona dolarów rocznego przychodu.

Teraz KFC będzie spoglądać na grzywną, która wynosi połowę tej kwoty. Jeśli zostaną skazani, mogą zapłacić 7 milionów kary, jak również mogą nastąpić zamknięcia restauracji, a także pewnie pojawią się możliwe pozwy od osób, których stan zdrowia mógłby być naruszony.

Autorstwo: Girion
Na podstawie: now8news.com
Źródło: UderzwFalsz.wordpress.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. sandvinik 30.10.2015 11:12

  a mogli robić hamburgery… zaraz-a gdzie poszło to co zostało z tych kurczaków po odcieciu udek i piersi? bo chyba nie do pasztetu???

 2. Michal_Cieszewski 30.10.2015 12:07

  Hehe. A mi się ludzie dziwią, że mówię, że mięso nie jest zdrowe i jego nie jem.

 3. dagome12345 30.10.2015 15:20

  @sandvinik
  Mielą to i robią Nagetsy – czy jak to się tam nazywa.
  Fajny jest program na Youtube gdzie chyba ten kucharz Jamie Oliver robi przy dzieciach Nugetsy z piersi kurczaka i z tych zmielonych korpusów ( z resztkami)- dzieci i tak wybrały Nugetsy z odpadów 🙂
  Znalazłem:
  https://www.youtube.com/watch?v=mKwL5G5HbGA

 4. jeszcze 30.10.2015 15:28

  A czym się różni korpus syntetycznego kurczaka od piersi syntetycznego kurczaka?
  W korpusie przynajmniej więcej kolagenu.

 5. agama 30.10.2015 15:32

  mięso to mięso, a kurczak to warzywo

 6. sandvinik 30.10.2015 16:30

  @dagome12345
  dzieki za fajny link
  co do nuggetsów to jakoś nigdy nie próbowałem ale nadal uważam że na kazde bakteryjne problemy salmonellopodobne nie ma nic lepszego niż podwójny bigmak-nie wiem czy maja jakieś antybiotyki ale kilka razy już to wypróbowałem-tylko potem trzeba troche kiszonej kapusty, ogorków, zsiadłego mleka etc.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.