Historyczna przemowa w Berlinie

Opublikowano: 01.09.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 459

Amerykański prawnik, działacz społeczny Robert Francis Kennedy junior, bratanek prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego, wypowiedział się przeciwko międzynarodowej tyranii. Podczas protestu w Berlinie 29 Sierpnia 2020 roku Robert Kennedy przemawiał przed dziesiątkami tysięcy entuzjastycznych ludzi. W swoim przemówieniu Kennedy skrytykował zarówno przemysł farmaceutyczny, jak i politykę terroru i inwigilacji, które wykorzystują obecną sytuację. Rozwój technologiczny, taki jak waluty cyfrowe i sieć 5G będą wykorzystane do jeszcze szerszej kontroli ludzkości w przyszłości. Kennedy wezwał do powrotu do demokracji, nazwał Bill Gatesa i Anthony Fauci spiskowcami, którzy od lat planowali obecną pandemię i są jej wodzirejami, ich celem jest wywołanie w nas strachu abyśmy oddali im naszą wolność.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o