Historia mojej emigracji – Pan Jan

Opublikowano: 30.12.2016 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 15

Pan Jan Wiśniewski przyjechał do Kanady w 1947 roku. Był jednym z pierwszych emigrantów przybyłych po II wojnie światowej. Opowiada o swoich przeżyciach wojennych m.in. w Tobruku i Monte Casino. Osobiście nie mieliśmy okazji poznać pana Jana – już nie ma go między nami. Jego historii wysłuchali i nagrali wiele lat temu znajomi pana Jana, którzy byli i nadal są zafascynowani jego przeżyciami. Udostępnionymi nagraniami dzielimy się tutaj z Wami.

Źródło: HistoriaMojejEmigracji.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o