Historia mojej emigracji – Pan Jan

Opublikowano: 30.12.2016 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1244

Pan Jan Wiśniewski przyjechał do Kanady w 1947 roku. Był jednym z pierwszych emigrantów przybyłych po II wojnie światowej. Opowiada o swoich przeżyciach wojennych m.in. w Tobruku i Monte Casino. Osobiście nie mieliśmy okazji poznać pana Jana – już nie ma go między nami. Jego historii wysłuchali i nagrali wiele lat temu znajomi pana Jana, którzy byli i nadal są zafascynowani jego przeżyciami. Udostępnionymi nagraniami dzielimy się tutaj z Wami.

Źródło: HistoriaMojejEmigracji.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.