Historia czteroletniego Andrewa Lucasa

Opublikowano: 28.12.2021 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2753

To jedna z tysięcy bardzo podobnych historii reinkarnacyjnych na całym świecie – 4-letni chłopczyk wprawia w zdumienie swoich rodziców mówiąc, że już kiedyś żył, ale zginął i narodził się ponownie.

W 2014 roku, mieszkająca w nadmorskim mieście Virginia Beach mama chłopca Michelle Lucas, zaczęła dostrzegać stopniowe i bardzo niepokojące zmiany w zachowaniu jej wówczas 4-letniego synka. Dziecko stawało się coraz bardziej smutne i regularnie ulegało napadom płaczu. Chłopczyk niekiedy doznawał nagłych ataków histerii, które nie miały żadnej oczywistej przyczyny.

Wizyty u specjalistów nie pomagały. W sumie nikt nie mógł racjonalnie wytłumaczyć czemu chłopczyk ma takie napady irracjonalnego lęku. Dziecko mówiło także bardzo osobliwe rzeczy. Chłopiec stanowczo twierdził, że w swoim poprzednim życiu zmarł w eksplozji, która miała miejsce w stolicy Libanu w 1983 roku. Andrew nieustannie powtarzał, że jest czarnoskórym sierżantem Lewisem i że pamięta, jak umarł w swoim poprzednim życiu. Lewis, który w chwili śmierci miał 23 lata, brał udział w misji pokojowej i był jednym z 482 mężczyzn, którzy zginęli w bazie marynarki wojennej w Bejrucie w wyniku wybuchu bomby umieszczonej w ciężarówce.

Informacje podawane przez chłopca zaczęto sprawdzać. Bardzo szybko okazało się, że są niezwykle precyzyjne. Był to jeden z tych przypadków, kiedy dziecko pamięta nie tylko swoje imię i nazwisko z poprzedniego życia, ale także adres swojego domu. „Mieszkałem przy 860 Main Street w Sumter w stanie Georgia” – mówił czterolatek. Podawał także imiona i nazwiska swoich dawnych kolegów z jednostki, w której służył. Wszystkie okazały się prawdziwe.

W czasie śledztwa prowadzonego przez zespół osób ustalono ponad wszelką wątpliwość, że w swoim poprzednim wcieleniu Andrew był sierżantem Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i nazywał się Val S. Lewis.

Chłopiec wiedział nawet, gdzie na cmentarzu znajduje się grób sierżanta Lewisa. Rodzina uznała, że powinien złożyć kwiaty na grobie osoby, którą był w poprzednim wcieleniu.

Po tym wydarzeniu dziecko prawie natychmiast się uspokoiło, a dziwne stany lękowe przestały go więcej dręczyć. Z czasem w wieku 6-7 lat chłopczyk zaczął o wszystkim zapominać, co jest typowe dla dzieci, które pamiętają swoje poprzednie wcielenie.

Źródło: Nautilus.org.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Szwęda 28.12.2021 13:21

  Gdyby tak każdy człowiek posiadał wiedzę o tym, że jest nie pierwszy raz i nie ostatni na tym świecie, to losy ludzkości, cywilizacji i każdego człowieka z osobna potoczyłyby się całkiem inaczej i świat, ludzkość i cywilizacja wyglądałyby zgoła inaczej – zdecydowanie lepiej!

 2. Cami 28.12.2021 16:22

  @szweda,
  a nie czasem gorzej, ze wiedzac ze jest sie zlodziejem, morderca to i tak za chwile wroci sie w nowym wcieleniu?
  czyli kradnij do woli – kary nie ma hahah

 3. kufel10 28.12.2021 16:40

  Karą jest powrót tutaj i przeżywanie tego samego raz za razem, aż to “przepracujesz”. No chyba że wracasz, bo chcesz. Pierwsze w imię zasad i rozwoju, drugie – dla zabawy.

 4. Wolfman 28.12.2021 20:45

  Teraz jak dobry koktajl czeka to się pewnie większości odechciało wracać.

 5. BANDZIORkaq 28.12.2021 23:15

  No właśnie, zagadka istnienia polega na tym że zapominamy że już byliśmy, albo że nie byliśmy i nie będziemy, są opowieści o piekle i raju , żeby nasz pobyt tutaj uczynić jak najbardziej grzecznym i okiełznanym, a prawda może być zgoła zupełnie inna i jesteśmy hodowlą w akwarium zwanym ziemią lub żyjemy w matrixie będąc aktywnym biologicznie zbiorem części zapasowych jakichś obcych cywilizacji. Być może nasze wyobrażenie świata jest tylko zbiorową halucynacją i walka o jakieś tam prawo wyboru czy wolność to zwykle bzdury o których nie mamy pojęcia. Jaka jest tak naprawdę rola religii w naszym istnieniu i dlaczego wymyślamy różnych bogów od zawsze, nie potrafimy istnieć bez siły wyższej. Nie wiem jak tam filozofom, ale mi to spać się chce. Ostatnio śnił mi się pan z budki z hamburgerami , zamienił się w smoka i wyleciał oknem. Sen był o zabarwieniu erotycznym a rano bolało mnie dokladnie naokoło talii, jakby mnie ktoś ściskał wielką łapą.

 6. Cami 28.12.2021 23:23

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.