Hiperinflacja w USA

Opublikowano: 24.12.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2583

Przed 2020 rokiem mieliśmy „inflację”, ale teraz zdecydowanie weszliśmy w fazę „hiperinflacji”.

W perspektywie krótkoterminowej płatności w wysokości 600 dolarów pomogą złagodzić cierpienia gospodarcze dziesiątek milionów Amerykanów. Ale na dłuższą metę podążamy dokładnie tą samą drogą, którą podążyły Wenezuela, Zimbabwe i Republika Weimarska.

Pakiety stymulacyjne jakie przygotował rząd USA w roku 2020 są bezprecedensowe i zwiększają podaż pieniądza (w tym przypadku dolara) o rząd wielkości niespotykany dotąd w historii. Co to przyniesie? Wcześniej czy później hiperinflację. Tylko gdzie wówczas będzie bezpieczna przystań?

Autorstwo: Vistor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

W Polsce również w 2020 r. nadrukowano ogromnej ilości pieniędzy, dlatego w 2021 r. należy spodziewać się hiperinflacji. Celem jest wpędzanie ludzi w biedę i długi, aby zgodzili się na zasady Wielkiego Resetu, czyli Nowej Normalności NWO. Pełny plan działań rządów na całym świecie TUTAJ i TUTAJ.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. kozik 24.12.2020 15:02

  Rządy chcą przetransferować środki od zgniłej klasy średniej do najbogatszych i najbiedniejszych.
  Będą ludzie, którzy nic nie posiadają, ale będą szczęśliwi (rok 2030), potem dłuuuugo nic, a na górze będzie 1%.

  Inflacja (mierzona CPI) uruchomi się dopiero, kiedy pieniądz zacznie szybciej krążyć.
  W tym roku w polskojęzycznym systemie bankowym “dodrukowano” 18% środków!

 2. Remigiusz 24.12.2020 15:46

  Tu chodzi o digital kasę czyli wyeliminowanie gotówki i wprowadzenie wirtualnego ( $ , Euro , czy jak on tam będzie się nazywał)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.