Hillary spotyka się w tajemnicy z banksterami

Opublikowano: 17.10.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 365

Wraz z tym, jak publikacja materiałów na “Wikileaks” nabiera tempa, nominowany GOP Donald Trump wygłosił ważne przemówienie oskarżając media głównego nurtu, iż zaprzedały się kampanii Hillary Clinton, oraz podkreślając, że od lat Hillary nadużywa swojej pozycji by zabiegać o interesy globalistów.

Przemawiając do zwolenników w West Palm Beach Trump oskarżył prasę twierdząc, że “nie jest już zaangażowana w dziennikarstwo”.

(…) “Szczerze mówiąc powinna ona trafić za kratki” – Trump wykrzyknął podczas swojego wystąpienia zauważając, że generalnie Hillary reprezentuje zaprzedanie USA specjalnym grupom interesu globalistów.

“Reżim Clinton jest w centrum tej struktury władzy. Widzieliśmy to z pierwszej ręki w dokumentach “Wikileaks”, w których Hillary Clinton spotyka się w tajemnicy z międzynarodowymi bankami, by planować zniszczenie suwerenności Stanów Zjednoczonych w celu wzbogacenia tych globalnych sił finansowych, jej przyjaciół ze specjalnych grup interesu i jej darczyńców. To prawda.”

Trump miał na myśli serię e-maili, które pokazały, jak ciepłe stosunki łączą Clinton z Wall Street i jak jest całkowicie oderwana od losu zwykłych Amerykanów. Clinton powiedziała także globalistycznym przedsiębiorcom, że jej “marzeniem” jest świat z całkowicie otwartymi granicami i “globalnym wspólnym rynkiem”.

Hillary odmówiła upublicznienia transkryptów z rozmów, jakie za setki tysięcy dolarów prowadziła z prywatnymi bankami inwestycyjnymi, w tym z Goldman Sachs i Deutsche Bankiem. “Spójrzcie na to co się dzieje. Pozostawili puste miasta i zabrali majątki dla siebie, i zabrali z dala od naszego kraju miejsca pracy, by nigdy nie wróciły, chyba że zostanę prezydentem” – powiedział Trump.

Nominowany GOP mówił również o tym, jak Hilary i jej zwolennicy chcą obecnie zniszczyć go, i jego kampanię, ponieważ reprezentuje całkowite odrzucenie systemu establishmentu. “Z wchodzącą w grę kontrolą nad naszym rządem i bilionami dolarów machina Clinton jest zdeterminowana by zniszczyć naszą kampanię… Zrobił się z tego wielki, wielki ruch, którego nasz kraj nigdy nie wcześniej nie widział. Nigdy wcześniej nie widziano tego w naszym kraju…” – powiedział Trump.

“Wyjaśnijmy jedną sprawę, korporacyjne media w naszym kraju nie są już zaangażowane w dziennikarstwo. Reprezentują polityczne interesy nie różniące się od lobbystów lub innych podmiotów finansowych mających totalny plan polityczny i on nie jest dla was ale dla nich” – stwierdził Trump. “Ich program to wybór za wszelką cenę nieuczciwej Hillary Clinton, bez względu na to ile zniszczy to żyć. Dla nich to jest wojna i dla nich nie istnieją żadne granice. To jest walka o przetrwanie naszego narodu. Uwierzcie mi” – dodał.

Autorstwo: Steve Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Tłumaczenie i źródło: PrisonPlanet.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MakSym 17.10.2016 12:20

    Polityczna wersja zabawy w dobrego i złego policjanta, po to by ciemna masa miała iluzję wyboru i wpływu na cokolwiek….

  2. MichalR 17.10.2016 14:15

    Jak to jest że człowiek atakowany przez większość opiniotwórczych mediów może nadal mieć poparcie na poziomie dającym mu wciąż hipotetyczną szansę na wygraną? Skąd ludzie czerpią siłę żeby opierać się tej nagonce? Przecież on mówiąc o tym jakie mu kłody pod nogi rzucają wygląda jakby krzewił teorie spiskowe. Czy mi nie zdarzyło się kiedyś rozmawiać nie patrząc na język z kimś prywatnie? Oczywiście że mi się zdarzyło! To teraz popatrzcie na to że na Trumpa wyciągnięto już prywatną rozmowę telefoniczną, prywatną rozmowę z autobusu i kto wie co jeszcze wyciągną. Jeśli to nie jest świat teorii spiskowych to ja nie wiem co takim światem jest.

    Kto w ogóle przegrzebywał te archiwa? Jak duże te archiwa są? Jakie haki na ludzi mają, jeśli na Trumpa trzymają materiały kompromitujące przez ponad 20 lat tylko po to żeby móc mu wbić gwóźdź do wyborczej trumny?!

    Popatrzmy co wychodzi na Clinton. Jedynie w pełni oficjalne i znane skandale jej i jej męża. Trump jest za to atakowany wyłącznie za prywatne wypowiedzi z rozmów 1 na 1.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.