Harari wyjaśnia diabelski plan epidemii koronawirusa

Opublikowano: 13.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2141

Kontrola wchodząca pod skórę obywateli i kluczowa rola COVID-19. W nagraniu zebrano kilka charakterystycznych wypowiedzi Yuvala Harariego.

Uwagę użytkowników „Twittera” zwrócił dwuminutowy kolażu fragmentów wypowiedzi bijącego rekordy popularności publicysty i pisarza Yuvala Noaha Harariego. Jego mocno promowane książki od kilku lat cieszą się olbrzymim poziomem sprzedaży, a on sam, nieustannie zapraszany do mediów i na ważne wydarzenia polityczne, poszerza grono zarówno zwolenników swych teorii, jak i ich przeciwników.

W opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu zebrano kilka jego wypowiedzi dotyczących epidemii koronawirusa w kontekście zwiększenia kontroli globalnych organizacji nad populacją. „Żeby zatrzymać tę epidemię nie możemy wyłącznie obserwować ludzi, musimy obserwować, co dzieje się pod ich skórą” – powiedział Yuval Noah Harari. „COVID jest kluczowy, ponieważ jest tym, co przekonuje ludzi do akceptacji, do legitymizacji pełnego biometrycznego nadzoru” – stwierdził jeden z doradców przy Światowym Forum Ekonomicznym. W jego ocenie, w ramach walki z koronawirusem powinno się wprowadzić zmiany idące w kierunku rozwoju transhumanizmu.

„Dotychczas (…) korporacje i rządy zbierały informacje o tym, dokąd chodzimy, z kim się spotykamy, jakie filmy oglądamy. Następna fazą będzie kontrola wchodząca pod naszą skórę” – zapowiedział Harari. „Widzimy teraz masowe systemy inwigilacji, wprowadzane nawet w demokratycznych państwach, które wcześniej się jej opierały, a także zmianę w naturze inwigilacji. Wcześniej była ona ponad skórą, teraz wchodzi pod skórę. Rządy chcą wiedzieć nie tylko dokąd chodzimy i z kim się spotykamy, ale przede wszystkim chcą wiedzieć, co się dzieje pod naszą skórą. Jaka jest temperatura naszego ciała, jakie jest nasze ciśnienie krwi, jaki jest nasz stan medyczny” – wyjaśnił publicysta.

Harari jest nie tylko promotorem transhumanizmu, ale także zadeklarowanym ateistą, znanym ze zwalczania Kościoła. Portal “pch24.pl” zwrócił też uwagę na jego wypowiedzi o antychrześcijańskim charakterze w zamieszczonym w sieci kolażu. „Uczestnicząc w programie »Talks at Google« żydowski »uczony« kpił z fundamentów naszej wiary stwierdzając, że Zmartwychwstanie Chrystusa oraz Jego Bóstwo to »fake newsy«” – podkreślił portal katolicki PCh24.pl.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: DoRzeczy.pl, PCh24.pl
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Krisnow 13.09.2022 13:01

  I takiego zaciekłego przeciwnika kościoła przyjmuje z honorami Premier polskiego podobno prokatolickiego rządu Morawiecki. Niestety świrów pokroju haririego będzie coraz więcej.

 2. Maximov 13.09.2022 13:33

  Akurat tutaj się z nim zgadzam choć co do reszty to niebezpieczny oszołom.

 3. agama 13.09.2022 16:06

  czubek

 4. pikpok 13.09.2022 18:36

  Pojawiły się takie możliwości,więc psychopaci chcą je wykorzystać.
  Klaus Schwab ,,Czwarta rewolucja przemysłowa”
  ,, Według artykułu w WT VOX:,, Inteligentny pył czyli szereg kompletnych komputerów z antenami, potrafi zorganizować się teraz w miarę potrzeby wewnątrz ciała w sieci, które mogą uruchomić całą gamę złożonych procesów wewnętrznych…. Dzięki inteligentnemu pyłowi lekarze(?) będą mogli działać wewnątrz ciała bez jego otwierania …”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.