Handel organami na Ukrainie

Opublikowano: 28.06.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 3292

Film dokumentalny z 2011 roku. Między Ukrainą i Stanami Zjednoczonymi kwitnie handel częściami ciała. W Kijowie i innych miastach, w skandalicznych okolicznościach, pozyskuje się zwłoki na tkanki. Rodziny są pod presją, aby umożliwić usunięcie kości i tkanek z ciał swoich bliskich. Części ciała są następnie wysyłane do Niemiec. Stąd międzynarodowa mafia tkankowa zaopatruje przemysł medyczny na całym świecie w implanty wykonane z części ciała, takie jak granulki do chirurgii ortodontycznej i chrząstki do zabiegów ortopedycznych.

Źródło: BitChute.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.