Hańba i upokorzenie, czyli dlaczego w 2015 r. wyprowadzono kozę

Opublikowano: 28.06.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 8

To co się wydarzyło wczoraj w Sejmie zapiera dech w piersiach. Nadzwyczajne w trybie pilnym zwołane posiedzenie – pod pretekstem wprowadzenia tzw. ustaw śmieciowych – posłużyło do przewalenia na rympał, na chama narzuconej przez Izrael i Waszyngton (czyli dwu największych międzynarodowych bandytów i awanturników) nowelizacji ustawy o IPN.

Ponieważ oprócz tego równolegle prowadzone są inne tajemnicze operacje, jak budowa Centralnego Portu Lotniczego, pozwalającemu przypuszczać ze względu na planowany obszar wykupu ziemi, że obok lotniska powstanie coś, co można nazwać City Tel Avivu przeniesionym do Polski, utworzenie z Polski jednej wielkiej wolnej strefy ekonomicznej (przecież nie dla polskich przedsiębiorców), wcześniejsza masowa wycinka drzew (Szyszko) pozwalająca uzyskać ogromne tereny pod zabudowę, masowe choć przeprowadzane cichaczem wprowadzanie na rynek polski firm izraelskich, w tym w newralgiczne dla działania państwa struktury, jak choćby zaopatrzenie w wodę, czy choćby tajemnicza epidemia ASF – która skutecznie pozbawi naród bazy żywieniowej, jakby się narodowi zachciało brykać i szarpać wędzidło. Skutecznie, bo i świnie zostaną wybite – i dzika w lesie nie uświadczysz.

Do tego takie smakowite drobiazgi: np. gdy narodowi machano przed oczami piłką, biało czerwonymi koszulkami i grzano balon absurdalnego piłkarskiego patriotyzmu, w tym czasie (kilkusekundowa migawka w Polsat News, zdecydowanie najlepszej stacji informacyjnej) jechał przez Polskę pociąg na konferencję Innova 18 – pociąg pełen bardzo z siebie zadowolonych przedsiębiorców z Izraela. W towarzystwie, co przybliża niemałą i nieprzypadkową rangę tego przedsięwzięcia, niesławnej pamięci ambasador Azari. Tu hipnoza piłeczką futbolową – a tam poważne interesy.

Gdzieś w tle zamarła sprawa ustawy reprywatyzacyjnej – trudno w obecnej atmosferze morawiecko-izraelskiego braterstwa przypuszczać że ostatecznie przybierze ona kształt inny, niż oczekiwany przez „braci” pana premiera z wielkim nosem. Przypominam, że pan premier o izraelitach mawia „bracia” – natomiast nigdy tak nie mawia o Polakach. Widocznie nie odczuwa takiej potrzeby.

Tak to z grubsza wygląda, więc możemy przejść do kozy. Parę lat temu wieszczyłem, że bardzo możliwa jest taka operacją, że obdarowano nas bandą złodziei i zwykłych kanalii u władzy po to, by po ich odejściu przejął władzę nasz, polski, katolicki, patriotyczny, zasuwający na kolanach do kościoła, szklący nam oczy żołnierzami wyklętymi, Armią Krajową, Inką, Pileckim itp. dopalaczami, rząd. Raczej łżąd.

I żebyśmy się cieszyli – i utracili czujność.

A wszystko po to, by tam gdzie nie mógł nas wprowadzić rudy bandyta ze swoją bandą – bo nawet tak głupi i bezrefleksyjny naród jak polactwo, mógłby się zorientować i zbuntować – tam wprowadzi nas nasz polski… itd. czytaj jak wyżej. Wprowadzi nas do żydowskiego obozu pracy. Pod nadzorem ściągniętych tu – dla naszego bezpieczeństwa, oczywiście – wojsk amerykańskich. I stojących za granicą wosk postsowieckich, którzy przecież się z amerykanami nie pobiją. W końcu po coś Bibi nieustannie kolęduje do Władymira Władymirowicza. I dziesiątek tysięcy agentów Mossadu operujących na terenie Polski. I przy milczącej akceptacji UE.

Tak więc rudą kozę wyprowadzono, naród się cieszy, że ma swój rząd i swojego prezydenta – a PIS nas prowadzi i wprowadzi – jak tę żabę, co ją trzeba powoli gotować.

Tragiczna absurdalność tej sytuacji polega na tym, że na scenie politycznej NIE MA takiej – liczącej się – siły, na którą można by postawić. Jest jakaś frakcja w PiS-ie koło pani Szydło i Ziobry – ale pani premier już jest odstrzelona, a Zbynek może zostać odstrzelony w każdej chwili – prawdopodobnie to będzie właśnie cena pojednania z UE.

Naprawdę źle to wygląda.

Dziękuję za uwagę.

Autorstwo: Andrzej Tokarski
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kozik
Użytkownik
kozik

Takim probierzem będzie sprawa ONR i Ruchu Narodowego. Jeśli obie organizacje zostaną wytępione, jako faszystowski pomiot, to kolejnym krokiem będzie relokacja Dzieci Lepszego Boga do oczyszczonej Polin.

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Padają na kolana za jakiekolwiek wojsko w Polsce za które będziemy płacić a ziemia pod bazę na własność i za darmo.
I teraz przebój czy w Syrii to ze byli tam żołnierze USA uchronilo ich przed innymi wojskami wręcz przeciwnie.
Prawdziwy patriota nie sprowadzal by obcych wojsk do polski, nie cofnął się z ustawy która chroni imię polski, nie okrada polski afrrami wy myślicie że oni nie wiedzieli o tych oferach mając wsi, ABW, szpiegów, donosy w finansach.
Nie ponoszą odpowiedzialności okradają kraj i ci i tamci, gdzieś mają te 13 tysięcy plus 25 tys bonusów za paliwo, biura, ochronę, hotele, loty cesna, limuzyny, krewetki i kawior ich pensje przy dodatkach to grosze bo świnka zje więcej niż zarobi.
Temu prosiak musi się nachapac żeby na wile starczyło plus kilka miliardów na emeryturę na koncie jak Putin, temu bierzesz taka świnie mówisz ze te mld w panamie to straci jak ustawy nie wycofa a swinia chrumka ze ludzie co powiedzą czasu potrzebuje ale wycofa.
Tacy ludzie jak Cejrowski, gesler nigdy nie dostaną się do polityki a jak by się dostali to już wsi zadba o ich samobójstwa.
Ps do wsi jak pomagacie w samobojstwach to odciski jakieś zostawcie na sznurku czy broni nie muszą być jego, najlepiej innego do usunięcia to 2 pieczenie na 1 ogniu.
Ps2 leper zdeponowal dokumenty dotyczące prowadzenia posłów na sznurku wsi u swojego przyjaciela adwokata który też na ich smyczy chodził temu obaj popełnili samobójstwo a dokumenty zaginęły a sprawy nie są powiązane jak kaczorowska i zuk, bo osłania się mafie która robi dla rządu, resztę mafi się kasuje.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Tak się tu wszyscy burzą, jakby nigdy nie padły słowa: …i kamieni kupa. Przy osmiorniczkach.

To była i nadal jest najszczersza prawda o stanie państwa i dwa, za chwile trzy lata PiSu niewiele mogły tu zmienić. Nie da się w obecnym układzie wstać z kolan w pojedynkę. Oddaliśmy na 30 lat władze nad własnym krajem, i myślicie ze nagle PiS da nam cud? Muszą działać ze wsparciem jakiejś siły zewnętrznej. Wybrali USA. A PO wolało Niemcy. SLD Rosję. Ktoś zawsze kogoś. Wybór USA i Izraela jest wyborem sensownym. Szczególnie ze Lichwa ma nas na własność na następne 300 lat przy tym tempie zadłużania. A jak się jest czyjąś własnością, to lepiej mieć z nim stosunki dobre.

PiS się pomylił i przeliczył, PiS się wycofał. Przynajmniej naprawiają co schrzanili. Zarówno oni jak wczesniej banda rudego, czy czerwone mordy.

Kurski w przekuwaniu porażki w sukces wyprzedza Urbana. Trzeba przyznać.

Ale rzeczywiście największą tragedią jest brak prawdziwej opozycji. Mądrej, prorozwojowej, niezależnej od służb zagranicznych, a posiadającej u Polskich służb dobry status opozycji, która nie będzie pełna dotychczasowych postkomunistycznych niemot z nadzwyczajnym parciem na szkło.

polantek
Użytkownik
polantek

A może tak by wsadzić ich do jednego samolotu, który gdzieś poleci…

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

A w zamian co, kolejne 8 lat PO i ich nieróbstwa przeplatanego złodziejstwem? Czy może kolejnych 8 lat ściemy SLD?

Chyba ze Kukiz…

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

@MasaKalambura największą tragedią jest brak polskiej racji stanu, która realizuje długotrwały plan rozwoju niezależnie od politycznych opcji. Tragedia jest brak konsekwencji za szkodliwość ustaw produkowanych przez sejm. Tragedii jest tak wiele, że to tylko kwestia czasu kiedy nastąpi grecka.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

A jest to pokłosiem wewnętrznego skłócenia narodu, który wyraźnie nie znosi sam siebie. Chciałby być inny niż jest. Jak wreszcie zaakceptujemy, czym jesteśmy jako naród, wtedy będzie możliwe sprecyzowanie, czego chcemy, jaka jest nasza racja stanu. Dotąd tylko wróg u bram tak działał na Polaków. Albo walka z najeźdźcą. Ewentualnie współpraca stanu szlacheckiego w dalszej przeszłości. Może trzeba przywrócić szlachectwo, ale nie z urodzenia, tylko z dokonań, i tej grupie powierzyć rządzenie krajem. System wyboru władzy musi być zmieniony. Ale to my naród musimy tego dokonać. Władza sama nigdy tego nie zrobi.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

@MasaKalambura Niestety od czasów zaborów polityka naszych sąsiadów wobec Polaków jest niezmienna. Hodują oni niemoc gospodarczą, słabość armii i podziały wśród obywateli. Feudalna zasada dziel i rządź sprawdza się w Polsce do dziś a tylko taki przykład świadczy o zacofaniu polskich obywateli.
Najważniejsza sprawa – podatki albo hipokryzja podatków.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Trudno mieć pretensje do wrogich sąsiadów, ze nie działają na naszą korzyść. Oni dbając o interes własny olewają interes sąsiada. Ale nawet to nie jest już zawsze aktualne, bo świat zachodni już dawno temu odkrył, ze zamiast walczyć lepiej współpracować. Lepiej robić interesy na zasadzie sumy dodatniej niż na zasadzie wygrany przegrany. Oczywiście jest to ciagle w powijakach, ale przynajmniej wewnatrz pojedynczych narodow jest to już na zachodzie powszechne. W konglomeratach narodowych takich jak USA, czy UE tez. A my Polacy ciagle nie umiemy sami ze sibą w to grać. Gdzie nam do zachodu. Uczyć tego w szkolach trzeba.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

@MasaKalambura tak robią Niemcy ale polskie korzyści są mniejsze od niemieckich więc odrobienie dystansu wobec Niemców zajmie dekady. Czesi wychodzą na tym lepiej ale to kwestia ich pragmatyki. Sojusz z USA jest tak egzotyczny, że zadziwia mnie skłonność polskich “mężów stanu” do jego kosztownej kontynuacji. Nie jest istotne PIS czy PO robi komuś “łaskę” tylko żeby nie robili tego za darmo.
@Atos gdyby dawno temu zutylizowano ubeków część problemów jak spalarnie by nigdy nie wystąpiła. Ubek nie zna się na niczym więc ryje kasę najprostszymi sposobami a cierpią na tym zwykli obywatele. Ubeckie dynastie wciąż maja się dobrze – za darmo.

polantek
Użytkownik
polantek

Kompania Moskiewska powstała w 1555 roku w UK i od tego czasu Polska dołuje, tak więc należy dobrze się rozeznać kto przyjaciel, a kto wróg i z kim warto trzymać