HAARP i kontrola pogody zostały potwierdzone

Opublikowano: 31.05.2017 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2676

Czy to tylko teoria spiskowa skoro urzędnicy państwowi uznają ją za prawdę?

Amerykańskie Siły Powietrzne oraz DARPA chciałyby, aby uwierzono, iż HAARP na Alasce przestał być używany do badań i eksperymentów oddziałujących na człowieka a także klimat. Jednak nawet, jeżeli tak by się stało i świat rzeczywiście uwierzyłby w tego typu informację wówczas powinniśmy być świadomi jednej rzeczy, istnieją na naszym globie inne systemy HAARP, mamy tutaj na myśli systemy radarowe i systemy nadzoru, które z kolei są umieszczone na specjalistycznych platformach mobilnych, które można wdrożyć na całym świecie.

W dzisiejszych czasach wystarczy wcisnąć przycisk, aby zmienić częstotliwość oraz zakres mikrofal, po czym zwiększyć moc transmisji tak by osiągnąć wyznaczony cel, jak chociażby rozgrzanie atmosfery. Dziś liczne nienaturalne wzorce pogodowe, jakie występują na naszym globie potwierdzają, że projekt HAARP jest wciąż używany do manipulowania tym, co naturalne. Osobiście uważam, że przy obecnym obiegu informacji nadal duża część zdolność, HAARP jest tajna, i nawet się nam w głowach nie mieści, do czego ów system anten może być jeszcze używany.

Obecnie wszystko, co jest powiązane w jakimś stopniu z projektem HAARP i kontrolą pogody zostało jednogłośnie nazwane teorią spiskową, główne media, a w nich liczni specjaliści z wieloma tytułami, naśmiewają się i szydzą z tych, którzy odważą się wierzyć w coś więcej, odważą się wierzyć w prawdę na temat projektu HAARP. Dziś możemy przestać żyć w kłamstwie, dziś prawda wychodzi na jaw, być może jest to zrządzenie przypadku, a być może fakt, którego nie można już dłużej ukrywać.

Otóż kilka dni temu podczas przesłuchania Senatu David Walker zastępca asystenta sekretarza sił powietrznych do spraw nauki, technologii i inżynierii oraz jeden z ważnych osobistości Pentagonu, dosłownie zrzucił bombę informacyjną w trakcie swoich zeznań.

Na pytanie Lisy Murkowsky o demontaż programu badań nad aktywnym Auroralem w Gakonie odpowiedział: “Nie jest to obszar, w którym w przyszłości będziemy działać. Kontynuujemy inne sposoby zarządzania jonosferą, do czego początkowo został w gruncie rzeczy powołany HAARP. Wstrzyknięcie odpowiedniej energii do jonosfery zostało zakończone.”

Wiele osób uważa, że projekt, HAARP został stworzony w gruncie rzeczy do kontrolowania pogody, czego skutkiem były skrajne zjawiska pogodowe jak wzrost liczby oraz wzrost siły huraganów, tornad i trzęsień ziemi. To też tego typu wypowiedzi jak ta przytoczona powyżej są szalenie istotne i należy je rozpowszechniać.

Mało tego, nie jest to pierwszy przypadek, kiedy urzędnik publiczny przyznaje, że kontrola pogody poprzez HAARP jest nie tylko możliwa, ale była i jest nadal używana jako “super broń” czego najdobitniejszym dowodem jest stwierdzenie z roku 1997 amerykańskiego sekretarza obrony USA Williama Cohen’a, który powiedział: “Inni angażują się nawet w rodzaj eko-terroryzmu, dzięki czemu mogą zmieniać klimat, wywoływać trzęsienia ziemi, inicjować wybuchy wulkanów za pomocą fal elektromagnetycznych. Istnieje wiele pomysłowych umysłów, które tam pracują nad znalezieniem sposobów do terroryzowania innych narodów. To jest fakt i dlatego musimy nasilić nasze wysiłki w zakresie walki z terroryzmem”.

Czy zatem demontaż projektu HAARP na Alasce jest realny? A nawet, jeżeli tak to powstaje kolejne pytanie, co z przelotnymi nadajnikami HAARP i mobilnymi radarami na Filipinach? Nieoficjalne informacje podają, że jedynie trzy jednostki mobilnych platform HAARP znajdujących się na Filipinach wystarczą do tego by wywołać Huragan, metoda ta zwana jest triangulancją. Drodzy czytelnicy, dziś poruszyliśmy bardzo ważny temat, ponieważ o projekcie HAARP mówi się i pisze wiele, ale teraz mamy konkretne dowody w rękach. Dziś można pokusić się o stwierdzenie, że kolejna tak zwana teoria spiskowa upadła na naszych oczach, przekształciła się w fakt i rzeczywistość.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.