Gwardziści szwajcarscy rezygnują z pracy

Opublikowano: 05.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2302

Trzech gwardzistów szwajcarskich podało się do dymisji, a trzech innych zostało zawieszonych po odmowie zastosowania się do nakazu Watykanu, aby otrzymać szczepienie na COVID-19.

Strażnicy Szwajcarscy, potocznie zwani ochroniarzami papieża, otrzymali wcześniej rozkaz „ochrony w ramach ich służby zdrowia swojego i innych, z którymi mają kontakt”, poprzez otrzymanie szczepień.

Rozkaz był częścią szerszej instrukcji-ultimatum dla wszystkich pracowników Watykanu, aby zaszczepili się na COVID-19 lub zostaną zwolnieni. „Oprócz trzech gwardzistów odesłanych z powrotem do Szwajcarii, co najmniej trzech innych zostało zawieszonych w czynnej służbie po tym, jak zgodzili się zaszczepić, ale jeszcze nie otrzymali zastrzyków” – informuje RT.

Fakt, że w Watykanie nie ma wyjątków podyktowanych przekonaniami religijnymi od przyjęcia szczepionki, mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o obecnym papieżu i Watykanie.

Papież Franciszek wielokrotnie wzmacniał narrację proszczepionkową i odmawiał jakiegokolwiek zrozumienia dla katolików, którzy wahają się przed przyjęciem szczepienia.

Papieska Akademia Życia, oficjalna akademia bioetyki Kościoła katolickiego, również podkreśliła, że ​​zaszczepienie się katolików jest „moralną odpowiedzialnością”. „Watykan powiedział, że uważa za dopuszczalne stosowanie szczepionek przez katolików, nawet tych, które wykorzystują w swoich badaniach linie komórek macierzystych z abortowanych płodów” – donosi gazeta Mail.

Włoski rząd wydał również dekret dotyczący zarówno sektora prywatnego, jak i publicznego, nakazujący firmom wstrzymanie wypłaty wynagrodzeń pracownikom, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki na COVID-19. Osoby, które pracują bez przepustki podlegają karze grzywny w wysokości do 1500 euro. Zaszczepienie jest warunkiem wstępu do muzeów, stadionów, pubów, restauracji i szkół.

Część wiernych paszporty szczepienne i szczepienia na COVID-19 przyrównuje do biblijnego Znaku Bestii z „Księgi objawienia”.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.