Gwałty w Homokomando. Zarząd kryje sprawców?

Opublikowano: 04.10.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1460

„Gazeta Wyborcza” informuje, że Maciej L. z zarządu Homokomando, w kominiarce przyszedł do mieszkania 29-latka, wstrzyknął mu nieznaną substancję, zmusił do seksu oralnego i groził bronią. Przez wiele dni miał być kryty przez Linusa Lewandowskiego, aktywistę znanego z Parad Równości i wiążącego przyszłość z polityką.

Homokomando zostało założone w 2019 r. Wspólnie trenowali, a w mediach społecznościowych środowisk LGBT szybko zaczęli zyskiwać popularność. Wtedy porzucili sport, a zajęli się promocją samych siebie w sieci, udziałem w Paradach Równości i atakowaniem furgonetek pro-life. Od dawna pojawiały się plotki, że w hermetycznym środowisku dochodzi do przemocy i gwałtów.

Teraz sprawę w obszernym reportażu opisała „Gazeta Wyborcza”. W połowie września jeden z członków zarządu napisał do aktywisty Rafała w aplikacji dla gejów. Mężczyźni umówili się na seks w kominiarkach, ale Maciej L. dodatkowo wstrzyknął towarzyszowi nieznaną substancję i wymachując bronią zmusił do stosunku oralnego.

Pytany o tę sprawę przez autora artykułu zaprzecza i odmawia komentarza. Jak czytamy, wszystko zostało jednak nagrane, bo umawiając się z nieznajomym na przygodny seks, Rafał ustawił w pokoju telefon z włączonym aparatem.

Katarzyna, która zakładała stowarzyszenie Homokomando, ale odeszła z niego z powodu krycia wyskoków Macieja przez Linusa Lewandowskiego, pokazała autorowi tekstu zrzuty ekranu, jakie otrzymywała od podejrzewanego dziś o gwałt. Z wiadomości wynika również, że członkowie stowarzyszenia od dawna kryli swoje wzajemne „wyskoki”.

Gdy w środowisku pojawiły się informacje o przygotowywanym przez „Wyborczą” artykule, najostrzej miał zareagować Linus Lewandowski, który już w lipcu przeprowadził atak z wyprzedzeniem, przygotowując sobie linię obrony. „Informuję wszem i wobec, że Damian Maliszewski to ch** złamany, chce zrobić nam krzywdę (…), wiem, że kontaktuje się z osobami z Homokomando i wypytuje o jakieś fikcyjne rzeczy” – stwierdził Linus Lewandowski.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Zdjęcie: Jan Bodakowski
Na podstawie: TVP.info, MagnaPolonia.org
Źródło: MediaNarodowe.com

18

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Irfy 04.10.2022 11:17

    Ojej. A co to się porobiło, że Wyborcza zaczęła robić takie brzydkie rzeczy? Tak wrednie szkalować Homokomado? Nieładnie, naprawdę nieładnie. Nawet mnie kusi, żeby do nich napisać jakąś płomienną odezwę. Że to skandal i żeby natychmiast przyznali się do odrażających kłamstw i w uniżony sposób przeprosili. Bo jak wiadomo, święte jest każde “homo”. Może poza serkiem homogenizowanym. I jako takie żadnych gwałtów nie popełnia a jeśli popełnia, to nie są to gwałty, tylko odważne poszerzania granic tożsamości płciowej, w walce z prawicowymi homofobami. Tak właśnie. Odszczekać natychmiast! Ręka (i nie tylko) wzniesiona na Homokomando zostanie odcięta i wsadzona wznoszącemu w du… w poprawnie politycznie miejsce!!

  2. replikant3d 04.10.2022 16:44

    A czego było się spodziewać od środowiska P ? Wystarczy trochę poczekać. Wykończą się nawzajem.

  3. MasaKalambura 04.10.2022 17:41

    Jak antyczna Grecja

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.