Gwałty na Ukrainkach. Wielka odwaga 14-latki

Opublikowano: 29.04.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1498

Portal WolneMedia.net nie jest prorosyjski ani proukraiński, dlatego przekazuje informacje o zbrodniach wojennych obu stron konfliktu. Poniższa wiadomość dotyczy zbrodni rosyjskiej i zawiera ukraińską propagandę wojenną opartą na emocjonalnym języku. Nie jesteśmy w stanie jej zweryfikować.

Rosjanie w trakcie wojny na Ukrainie dopuszczają się najgorszych przestępstw. Poza mordowaniem cywili dopuszczają się też gwałtów, również na nieletnich. Poruszającą historię jednej z Ukrainek przestawiła psycholog, która pracuje na infolinii ukraińskiego Rzecznika Praw Obywatelskich.

Na antenie Kanału 24 doszło do niezwykłej opowieści Aleksandry Batko o 14-letniej mieszkance Buczy. Według relacji nastolatki została ona zgwałcona przez 5 rosyjskich żołnierzy. W wyniku tego zaszła w ciąże. Początkowo miała ona rozmawiać z lekarzem na temat aborcji, jednakże ostatecznie podjęła decyzję, że chce urodzić niewinne dziecko.

Lekarz przekazał nastoletniej ofierze Rosjan, że zabicie dziecka nienarodzonego może doprowadzić u niej do trwałej bezpłodności. Te słowa sprawiły, że Ukrainka postanowiła urodzić dziecko. Wspomniana psycholog w rozmowie na antenie stacji Kanał 24 przekazała też, że obecnie pod jej opieką pozostaje pięć nieletnich dziewcząt, które zaszły w ciążę po gwałtach Rosjan.

Liczba zbrodni popełnionych przez Rosjan na Ukrainie rośnie każdego dnia. Dane Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców mówią o śmierci 2665 cywili, w tym 201 dzieci. Dane na 25 kwietnia, jak często się podkreśla, są jednak znacząco niepełne.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Aleteia.org, Marsz.info
Źródło: MediaNarodowe.com

9

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MasaKalambura 29.04.2022 22:47

    A propos mojego wcześniejszego wpisu o 40 zgwałconych przez Rosjan dzieci w Polsce w mojej okolicy. Potwierdzono. Dzieci są objęte ochroną, stąd informacja o nich jest utajniona.

  2. rici 29.04.2022 23:32

    A ja zabilem wczoraj szczura, ale ze ten szczur byl niewidzialny, to nikt o nim nie wie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.