Gwałt na Szwecji

Opublikowano: 17.04.2018 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1026

Gdy byłem jeszcze chłopcem, w latach 1980. i 1990., Szwecja zazwyczaj kojarzyła mi się ze spokojem, z dobrą ekonomią, czystością, ekologią oraz także z absolutnym bezpieczeństwem. W czasach gdy Polska była zamknięta za żelazną kurtyną, wielu Polaków chętnie pojechałoby do Szwecji aby pracować i żyć. Gdy byłem chłopcem Szwecja była dla mnie bogatą wersją Polski po drugiej stronie Morza Bałtyckiego, lecz dziś sytuacja ta uległa tak diametralnej zmianie, że widzę Polskę jako lepszą wersję Szwecji.

Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy. Nie było podpaleń, brutalnych morderstw i gwałtów, nie było dzikich ludzi na ulicach oraz przestępczych gett. W tamtych czasach Szwecja była dostatnim, bezpiecznym rajem dla białych rodzin.

W moim artykule zamierzam najpierw w ogólny sposób przedstawić co oznacza polisa inwazyjnej imigracji muzułmanów do Szwecji oraz kto jest odpowiedzialny za krzywdy wyrządzone szwedzkiemu narodowi. Następnie przejdę do opisu konkretnego gwałtu i następującego po nim morderstwa, załączając zdjęcia z tej sprawy, i niestety są one tak szokujące i tak brutalne, że po przeczytaniu mojego artykułu każda Biała kobieta bardzo poważnie przemyśli samotny wyjazd do Szwecji.

„Cieszę się, że pracuję w Malmö, gdyż czuję się tu jak w Bagdadzie lub w jakimkolwiek innym arabskim kraju” – imigrantka z Iraku.

Obecnie Szwecja stała się tragicznym w swych skutkach multikulturowym eksperymentem oraz laboratorium zagłady skandynawskiej kultury i jego rodowitych mieszkańców. Skrajnie lewicowa partia socjalistyczna, która obecnie jest u władzy tworzy „perfekcyjne” według siebie społeczeństwo oparte na otwartej wojnie przeciwko własnemu narodowi. Poprzez niekontrolowaną imigrację z krajów muzułmańskich i afrykańskich ogarniętymi wojnami i totalnym bezprawiem wielu Szwedów nie czuje aby był to ciągle ich kraj. Imigracja z takich krajów jak; Somalia, Erytrea, Pakistan, Afganistan czy kraje Bliskiego Wschodu w liczbie około 100 000 rocznie w połączeniu z ultraliberalną kulturą zasiłków doprowadziła do terenów zamkniętych nawet dla policji.

Obecnie 55 muzułmańskich gangów kontroluje aż 186 terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa co doprowadziło do sytuacji gdzie biali ludzie wiedzą, że pójście tam może się skończyć śmiercią. Jak otwarcie i bardzo szczerze przyznają muzułmanie policja nie ma „u nich” czego szukać bo to są „ich” dzielnice. Do tego rodzaju przestępczych gett policja i służba medyczna boi się jeździć choć od czasu do czasu przyjeżdża straż pożarna. „Perfekcyjne” społeczeństwa tworzył już wcześniej Lenin i Stalin a obecnie tworzy je klan Kimów w Korei Północnej i… zupełnie poważnie, tworzy je także Szwecja.

Aby utrzymać swoje Laboratorium Szwedzkiej Zagłady dwie partie socjalistyczne biją Szwedów batem rasizmu i biją do takiego stopnia, że już nie tylko sama krytyka imigracji oraz krytyka islamu podlega aresztowaniom i medialnym zniesławieniom ale już nawet samo omawianie tego problemu. Każdy kto śmie otwarcie krytykować lub chociaż omawiać problem islamu i imigracji nie ma w Szwecji szansy na pracę ani na normalne życie, a jeśli zostanie zdemaskowany przez czerwone media to w gazetach pojawi się zdjęcie tej osoby z tytułem „rasista” lub „faszysta” i taka osoba musi na siebie uważać.

Szwedzcy socjaliści stworzyli system oparty na stalinowskich metodach, dlatego że ludzie wydają się nawzajem gdy usłyszą „rasistowski komentarz” lub gdy zobaczą przed czyimś domem prawicową gazetę gdzie podejmowane są problemy muzułmańskiej imigracji i ich zbrodni. Stale rosnąca muzułmańska imigracja doprowadziła nawet do tego, że Szwecja stała się europejską stolicą gwałtu i liczba ta rośnie wprost proporcjonalnie do liczby muzułmanów. Murzyni biją Szwedów na ulicach, w szkołach, w autobusach i na dworcach a po podpaleniu samochodów ustawiają się dookoła i nagrywają film telefonami komórkowymi ufundowanymi ze szwedzkich zasiłków. Bonanza szwedzkiego multi-kulti wciąż trwa i jedno jest pewne – Szwedzi są wyjątkowo cierpliwym narodem.

Tymczasem Rząd Szwecji zdecydował się zdjąć z parlamentu barokowy obraz kobiety z odsłoniętymi piersiami aby nie obrażać uczuć muzułmanów oraz feministek. Obraz ten, szwedzkiego autora Georga Engelharda Schrödera o nazwie „Juno” wisiał w Szwedzkim Parlamencie od 30 lat i był znanym dziełem szwedzkiej kultury. Niestety jednak, w Szwecji liczą się tylko uczucia wrogów Białej cywilizacji lecz nie samych Szwedów. Poprawność polityczna w Szwecji oszalała, postradała zmysły.

„To miejsce jest bardziej niebezpieczne niż Mogadisz. Nie można tutaj mówić prawdy. Prawda jest trzymana w sekrecie a ludzie są uciszani” – uważa Amun Abdullahi – somalijska dziennikarka Sveriges Radio International, która wróciła do Somalii po tym, jak była atakowana fizycznie i psychicznie za mówienie prawdy na temat islamskiego horroru w poprawnie politycznych mediach w Szwecji. Zeznała między innymi, że szef ośrodka dla młodzieży w mieście Rinkeby rekrutował młodych muzułmanów do somalijskiej islamskiej organizacji terrorystycznej al-Shabab.

Autorstwo: Marcin Malik
Źródło: Kompas.Travel.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. SzumAkustyczny 17.04.2015 13:56

  Brzmi, jak by napisał to mały ogarnięty lękiem rasista, któremu (w jego odczuciu) ktoś zabrał “dostatni i bezpieczny raj dla białych rodzin”. No cóż… do roboty! a nie za pisanie.

  jak nie chce się skupiać na prawdziwym źródle problemu, to do roboty!

  PS.
  Malik… – Malik (z arabskiego: “ملك” – “król”), tytuł przyznawany przez muzułmanów obcym monarchom. Al-Malik (الملك), jeden z 99 atrybutów Allaha, “Król” w sensie absolutnym. (wiki)

 2. SzumAkustyczny 17.04.2015 14:34

  “dwie partie socjalistyczne biją Szwedów batem rasizmu i biją do takiego stopnia, że już nie tylko sama krytyka imigracji oraz krytyka islamu podlega aresztowaniom i medialnym zniesławieniom ale już nawet samo omawianie tego problemu.”

  Czy Pan Malik, potrafi zrozumieć powód takiego “bicia” ?
  Powód jest prosty. Treść tego, jak i innych, podobnych wpisów, stara się wskazać nam winnego w postaci człowieka.
  Czy problem mogą tworzyć ludzie, którzy są jego ofiarą ?
  Czy Pan Malik, stara się skłonić czytelnika do paradoksu myślowego?
  Bo ustalić należy, że muzułmańscy imigranci mieli dużo lepsze i mocniejsze powody do migrowania niż np. Polacy w UK czy USA.
  A jak reagujemy na zagraniczne nagonki na “polskich imigrantów” ?
  A kogo wtedy winimy? nasze uwarunkowania? nasze wewnętrzne zepsucie? czy Tuska?

  Opisane we wpisie zdarzenia są efektem działań. Kogo Pan Malik chce winić? odruchy ludzkie? czyżby posiadał inne?
  Przypomnijmy, że człowiek to efekt oddziaływania środowiska na nasze uwarunkowania i odwrotnie.
  Odpowiedź brzmi – nie. Pan Malik nie posiada uwarunkowań tak bardzo innych, abyśmy mogli dostrzec różnicę.

  Podsumowując.

  USA — naciska guzik i bombarduje kraj jeden za drugim—-> ich mieszkańcy uciekają w duuużej liczbie i… (czy to wciąż niesamowite?) wywierają wpływ na środowisko w którym znajdują schronienie (tak jak Polacy w UK – z tym, że tych jest o wiele mniej, bo nikt nam nie bombardował kraju od dawna). Teraz najważniejsze: wpływ jaki wywierają jest odbierany negatywnie przez rdzennych mieszkańców.
  I co teraz?
  Ja jestem za tym, żeby skupić się na prawdziwym źródle tego problemu.
  Ten, jak i wiele podobnych wpisów, próbuje mi wyperswadować, że problemem jest człowiek. A ja sądzę, że problemem są działania przeprowadzane na ludziach.

 3. agama 17.04.2015 22:52

  Źródła problemu to zorganizowany, ogłupiający system wierzeń, pozbawieni mózgu politycy, socjalizm i otwieranie granic na Afrykę, która z Europy robi drugą taką samą dzicz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.