Grzyby odkryte na Marsie?

Opublikowano: 17.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 562

Zespół badaczy w skład którego wchodzą, mikrobiolog dr Xinli Wei z Chińskiej Akademii Nauk, astrofizyk dr Rudolph Schild z Harvard Simthosnian oraz dr Rhawn Gabriel Joseph, ogłosił, że odkrył na Marsie ślady grzybów. Badacze przeanalizowali zdjęcia powierzchni Marsa wykonane przez łaziki i orbitery NASA. Naukowcy dostrzegli ślady okrągłych obiektów, w miejscu gdzie wcześniej ich nie było. Obiekty pojawiły się nagle w tym samym miejscu i dosłownie urosły w czasie następnych kilku dni. Zespół, jest zdania, że te zdjęcia są dowodem na istnienie na Marsie odpowiedników ziemskich grzybów bądź pleśni. Rhawn Gabriel stwierdził, że dziwne okrągłe obiekty na Marsie przypominające ziemskie purchawki to w rzeczywistości grzyby. Trio badaczy, potwierdziło, że marsjańskie „grzyby” wydają się kurczyć, pojawiają się i znikają w ciągu dni, tygodni i miesięcy. Na jednym ze zdjęć grzybów zespół twierdzi, że istnieją dowody na to, że „odrastają” one w śladach pozostawionych przez łazik Curiosity. Czy jest to dowód w sprawie życia na Marsie?

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.