Grzegorz Braun chce powołać inicjatywę „Norymberga 2.0”

Opublikowano: 22.09.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2210

Grzegorz Braun po swoim głośnym sejmowym wystąpieniu, w którym wypalił do ministra Niedzielskiego: „będziesz pan wisiał”, został zaatakowany przez praktycznie wszystkich parlamentarzystów z wyjątkiem posłów Konfederacji. Jednak zanosi się na dalszy ciąg tej sprawy.

Kary nałożone na posła Brauna za to, co powiedział Adamowi Niedzielskiemu spowodują, że straci on aż 60 tysięcy złotych ze swojego uposażenia. Jednak internauci nie pozostawili posła samemu sobie i spontanicznie rozpoczęli zbiórkę, mającą na celu wspieranie działalności tego polityka. W krótkim czasie zebrano ponad 100 tysięcy złotych.

Poseł Konfederacji zapowiedział, że przeznaczy zebraną kwotę „na działania służące gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19 – projekt pod roboczą nazwą: Norymberga 2.0”.

Zachęcił też, aby wszyscy Polacy sprzeciwiający się covidowej narracji rządów, składali własne pozwy, chociażby w związku z kłamstwem w sprawie szczepionek, które miały być lekarstwem i zakończyć pandemię, a stały się preparatami, które nie tylko nie powstrzymały koronawirusa, ale także narażają na dodatkowe powikłania długofalowe wszystkich tych, którzy zaufali politykom, medykom i koncernom farmaceutycznym.

Znając upór Brauna, można się spodziewać, że on tej sprawy tak nie zostawi.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. hanz3335 23.09.2021 06:52

  Przypomnimy sprawę Adolfa Kudlińskiego koncerny farmacetyczne nie przebierają w środkach jest gorsza mafia jak sycilijska. A politycy opamiętają się chyba jak nastąpi powszechny rewolucyjny sąd ludu ale w tedy dla wszystkich możę być zapóźno.

 2. hashi 23.09.2021 09:39

  Czemu piszecie 100 tys. jak ja wchodzę na zrzutka pl i widzę 250 tys. zł.
  Za miesiąc to będzie z 1 mln zł.

 3. Raptor 23.09.2021 10:38

  no no, już 254 kafle, 3 słowa wywołały efekt kuli śnieżnej – https://zrzutka.pl/caj6sn

 4. Admin WM 23.09.2021 11:07

  @hashi
  Widocznie kwota w międzyczasie urosła.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.