Grawitacyjny telefon komórkowy bez emisji fal

Opublikowano: 06.04.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Grawitacyjny telefon komórkowy bez emisji fal

Liczba wyświetleń: 2844

Krótki wywiad z Hartmutem Müllerem, naukowcem, który wspólnie z kolegami opracował mobilną technologię telekomunikacyjną, która nie powoduje emisji jakichkolwiek fal, a co za tym idzie jest 100% zdrowa i wymaga znikomych nakładów energii w celu jej powszechnego wdrożenia dla dobra wszystkich ludzi.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 06.04.2019 13:10

    Ten wynalazek i wiele innych, które mogłyby zrewolucjonizować świat i przyczynic sie do prawdziwego skoku technologicznego swiata – nie wejdą, ponieważ są TANIE i nie generowałyby tak potężnych zysków jak obecne technologie, które są przy okazji chorobotwórcze i zabójcze więc generują dodatkowo ogromne zyski dla koncernów farmaceutycznych.

  2. kuralol 06.04.2019 15:24

    Racja ~~Szwęda

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.