Gorąco w Katowicach!

Opublikowano: 08.08.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 739

https://www.youtube.com/watch?v=0Ec29-GSEdY

Przerażeni wizją kolejnego lockdownu Polacy zrzeszeni w dziesiątkach organizacji po raz kolejny postanowili spotkać się w stolicy Śląska, aby wyrazić swój sprzeciw wobec zamykania gospodarki. Obawy nie są bezpodstawne, gdyż wielu lekarzy już teraz usłyszało, że począwszy od września wszystkie urlopy zostają wstrzymane, a rząd przygotowuje nową strategię „walki z pandemią”. Po kilku miesiącach względnego spokoju nastroje w Polsce uległy poprawie, dlatego wizja powtórki zamknięcia kraju na jesień spędza sen z powiek wielu rodakom. Ponadto premier zapowiedział, że rząd po raz ostatni planuje przeznaczyć kilkaset milionów złotych na promocję programu szczepiennego. Jeśli to nie przekona większości ludzi, być może będzie trzeba zastosować w tej sprawie przymus. Protestujący w Katowicach Polacy obawiają się, że wkrótce zapadną decyzje separujące społeczeństwo pod kątem sanitarnym. Czego jeszcze się obawiają? Skąd biorą się ich bojowe nastroje? Jak zamierzają przeforsować swoje postulaty? Tego dowiecie się z naszej relacji prowadzonej na żywo z Katowic.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.