„Głowa węża” znajduje się w Genewie

Opublikowano: 02.11.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3901

Były szwajcarski bankier Pascal Najadi oraz ekspert ds. zdrowia Astrid Stückelberger w swoim odważnym filmie dokumentalnym przyglądają się bliżej organizacjom mającym siedzibę w Genewie (Szwajcaria).

https://www.youtube.com/watch?v=91ZgfN6Q0E0

„Całe zło na świecie związane z ludobójstwem pochodzi niestety z Genewy” – stwierdza Najadi. „WHO znajduje się w Genewie, podobnie jak Gavi i WEF (Światowe Forum Ekonomiczne), które korzysta z immunitetu dyplomatycznego” – kontynuuje Najadi. Jego ojciec był współzałożycielem WEF, ale opuścił organizację Klausa Schwaba w latach 1980. „z powodu odczuwanego obrzydzenia”.

Najadi uważa, że szwajcarski immunitet dyplomatyczny dla WEF powinien zostać zniesiony. Wzywa szwajcarskie władze do aresztowania osób odpowiedzialnych za wprowadzenie do użytku broni biologicznej. „WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech i Bill Gates chcieli, aby ludzkości wstrzyknięto broń biologiczną, a Szwajcaria ich chroni. Nie powinniśmy pozwolić na istnienie firmy, która promuje wstrzykiwanie ludziom trucizn. Jestem tego ofiarą. Umrę, podobnie jak moja matka”.

Stuckelberger zwraca uwagę, że rząd szwajcarski przyznał immunitet także GAVI (Global Alliance for Vaccine Immunisation) i mówi o zamachu stanu. Cały świat jest miejscem zbrodni. „Nigdy więcej. Głowa węża znajduje się w Genewie. Stanowi to bezpośrednie zagrożenie dla ludności Szwajcarii. Ale mogę powiedzieć, że zostanie ono zniweczone” -mówi Najadi.

To wszystko można porównać do domku z kart. Jeśli system sądowniczy wyciągnie jakąś kartę – wszystko się zawali. „Każdy, kto został zaszczepiony, wie, że został otruty. Jesteśmy masami (otrutych). Jesteśmy miliardami. Wstańmy i powiedzmy: dość. Sprzeciwmy się”.

Źródło zagraniczne: NewsAcademy.it
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. JedynaDroga 02.11.2023 11:06

  Taka ciekawostka dla dociekliwych, w Szwajcarii ma siedzibę Bank Rozrachunków Międzynarodowych, który zwany jest bankiem centralnych wszystkich banków świata.

  https://kresy.pl/wydarzenia/bank-rozrachunkow-miedzynarodowych-bez-tajemnic

 2. rici 02.11.2023 18:07

  Rowniez ciekawostka, na tym terenie tzn. pogranicze Francji, Szweicari i Niemiec we wczesnym sredniowieczu znajdowal sie oboz chazarski dla niewolnikow.
  To byl VI-IX wiek gdy imperium chazarskie bylo najpotezniejsze i bylo monopoliista w handlu niewolnikami na Europe i Bliski Wschod.
  Wiekszosc tych Chazarow pozostala na tym terenie po upadku imperium.
  Drugi tylko przejsciowy oboz i znacznie mniejszy znajdowal sie w okolicach czeskiej Pragi.

 3. podroznik 03.11.2023 08:29

  Tak się zastanawiam czy atak izraela na strefę gazy popsuje szyki WHO w sprawie traktatu pandemicznego, bo kraje muzułmańskie mogą się teraz wyłamać z szyku.

 4. Katana 03.11.2023 09:23

  Obawiam się, że zabawa w Orwella dopiero się zaczyna i zrobią to w Jewropie nie patrząc na innych. Lepiszcze jakim były Stany Zjebczone się rozpaćkało więc trzeba im w innym miejscu poeksperymentować. Na wschodzie już opłotowanie przeciwucieczkowe postawiono.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.