Globalny głód w imię ratowania Ziemi

Opublikowano: 22.11.2016 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 701

Od dłuższego już czasu globalne korporacje razem z przede wszystkim socjalistami, ale i niezliczoną grupą innych polityków, wprowadzają globalną zieloną politykę. Od czasów powołania Agendy 21 jesteśmy świadkami powolnej transformacji całego świata w nowy globalny system, którego fundamentem jest zrównoważony rozwój, w ramach którego zakłada się redukcję globalnej populacji do przynajmniej 1-2 miliardów. Założenia redukcji populacji oczywiście nie ziszczą się same, dlatego wprowadzono cały szereg programów, aby do roku 2050 sprawnie przeprowadzić cały proces.

WWF wspierany przez Europejską Agencję Kosmiczną w 2012 roku opublikował badania sugerujące, by wszystkie państwa wprowadziły ubóstwo by ratować planetę. Podobnie w tym samym roku ekofanatyk Paul Erhlich optował za zmniejszeniem populacji i redystrybucją bogactwa, a inni za kryminalizacją aktywności ludzkiej w ramach ekocydu. W oczach tych ekologów eksterminacja ludzkości usprawiedliwiana jest miłością do natury i próbą powstrzymania “eksterminacji innych gatunków”. Obecnie nawet ONZ i Chiny traktują aborcję jako jeden z kluczowych elementów walki z globalnym ociepleniem, wyznając zasadę, iż mniej ludzi równa się mniej emisji. Doszło już do tego, że podczas otwarcia w 2014 roku brytyjska Narodowa Akademia Nauk ogłosiła badania depopulacji poprzez wojny, pandemie i globalną politykę jednego dziecka.

Do tych głosów ostatnio dołączyli naukowcy z Oksfordu chcący promować ubóstwo i głód. Jak podała gazeta “FOX Nation” – “Grupa naukowców z angielskiego uniwersytetu Oksford sugeruje, że nałożenie ogromnych podatków na żywność, przy której produkcji emitowane są duże ilości CO2 – szczególnie pokarmy bogate w białko, takie jak mięso i nabiał – mogą pomóc w walce ze zmianami klimatycznymi. Ustalanie cen żywności w zależności od ich impaktu na klimat może uratować pół miliona żyć i zredukować jeden miliard ton emisji gazów cieplarnianych. Opodatkowanie emisji gazów cieplarnianych z produkcji żywności może w większym stopniu zredukować emisje niż obecnie generowane przez globalne lotnictwo, i zmniejszyć o pół miliona liczbę zgonów z powodu chorób przewlekłych, jak wynika z nowego badania opublikowanego w “Nature Climate Change”.”

“Badanie, przeprowadzone przez zespół naukowców z programu Oxford Martin Programme on the Future of Food na Uniwersytecie w Oksfordzie i International Food Policy Research Institute w Waszyngtonie, jest pierwszą globalną analizą oszacowującą wpływ opodatkowywania emisji żywności na emisję gazów cieplarnianych i ludzkiego zdrowia. (…) Znaczna część redukcji emisji będzie wynikać z wyższych cen i mniejszego zużycia produktów zwierzęcych, a ich emisje są szczególnie wysokie. Naukowcy odkryli, że wołowina musiałby być globalnie o 40% droższa by zapłacić za zniszczenie klimatu spowodowane jej produkcją. Ceny mleka i innych mięs musiałaby wzrosnąć nawet o 20%, a ceny olejów roślinnych musiały by również znacznie wzrosnąć. Naukowcy szacują, że wzrost cen spowoduje o około 10% mniejsze zużycie produktów spożywczych, które są bogate w emisje. “Gdybyś musiał zapłacić 40% więcej za stek, to zapewne zdecydowałbyś się na to raz w tygodniu, a nie dwa razy” – powiedział dr Springmann.”

“Wyniki wskazują na to, że ceny emisji żywności mogą, o ile odpowiednio zaprojektowane być prozdrowotną polityką łagodzącą zmiany klimatu w krajach o wysokich dochodach, średnich dochodach oraz większości krajów o niskich dochodach” – czytamy w artykule.

Opisane powyżej podatki są już zaplanowane w ramach tzw. Kapitału Naturalnego który jest obecnie implementowany, a ma być w pełni wdrożony około 2020 roku. W ramach tego systemu globalnych podatków każda ludzka aktywność będzie opodatkowana, ponieważ każda aktywność emituje CO2, a tym samym wywołuje globalne ocieplenie. Widać więc, iż globalne elity są w stanie łapać się każdego pomysłu by ograniczyć populację pozornie walcząc z kompletnie wymyślonym zagrożeniem zmian klimatycznych.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. gajowy 22.11.2016 11:10

  Mięso i nabiał to nie jedyne produkty bogate w białko. Wszystkie strączkowe mają go dużo. Z tekstu wynika że chodzi o opodatkowanie i tak najdroższej żywności (wołowina), której ubodzy nie jedzą, więc nie jest to żadna promacja głodu czy depopulacja. Mleka matki też nie opadatkują. Autor się zagalopował.

 2. nemoein 22.11.2016 11:27

  Socjaliści to idioci, a wszyscy na nich głosujący to też idioci, albo hipokryci na stanowiskach – dotyczy to też wyborców PiS, PO, SLD, Nowoczesnej, to wszystko socjalizm tylko w niewiele różniących się wariantach 🙂

 3. agama 22.11.2016 11:32

  redukcja liczby urodzeń i poczynań korporacji i polityków wyszłaby ludzkości na dobre szybciej niż dobieranie się do cudzych portfeli pod pretekstem walki z głodem

 4. lboo 22.11.2016 11:34

  @nemoein: A nie szybciej i prościej zamiast wymieniać wszystkich, napisać: “wszyscy oprócz mnie to idioci”? 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.